Sport > Remis Wigier, wysoka porażka ŁKS-u

W sobotnich meczach drugiej ligi piłkarze Wigier Suwałki zremisowali na wyjeździe 1:1 z Sandecją Nowy Sącz, a ŁKS Browar Łomża uległ w Piotrkowie Trybunalskim Concordii 1:4.

W 57 minucie meczu w Nowym Sączu suwalczanie objęli prowadzenie po strzale Daniela Ołowniuka. Gospodarze wyrównali dziesięć minut później po golu znanego z występów w Cracovii Kraków Piotra Bani.

Z kolei ŁKS już do przerwy przegrywał 0:2 z Concordią (bramki: Ireneusz Komar 34 minuta, Tomasz Rączka 35). Na początku drugiej połowy spotkania (w 52 minucie) nadzieje na korzystny rezultat dla biało-czerwonych przywrócił Mariusz Siara. Odpowiedź Concordii była ostra. Kolejne gole zdobyli: Robert Spychała (59) i Hubert Górski (87).

W drugoligowym hicie, w niedzielę o godz.. 17.00 Freskovita Wysokie Mazowieckie podejmie na własnym stadionie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Z kolei w piąkowo-sobotnich meczach III ligi padły następujące wyniki: Start Działdowo - Sokół Sokółka 2:1, Huragan Morąg - MKS Mielnik 1:3, Cresovia Siemiatycze - Mrągowia Mrągowo 0:7, Concordia Elbląg - Pogoń Łapy 2:0, Sparta Augustów - Olimpia Elbląg 0:2, Supraślanka Supraśl - Olimpia Zambrów 0:0, Vęgoria Węgorzewo - Orzeł Kolno 0:3, Warmia Grajewo - Czarni Olecko 2:1.