Sport > Wyniki III ligi piłkarskiej. W Mielniku goście obrażali sędziego.

Redakcja

W Mielniku sędzia spotkania MKS-u z Olimpią Zambrów Mariusz Matłoka z Łap pokazał 9 żółtych i 3 czerwone kartki. Piłkarz Olimpii Jarosław Modzelewski dwukrotnie ujrzał czerwony kartonik. Najpierw w drugiej minucie doliczonego czasu gry ukarany został drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką. Po meczu zaś, za obrażanie i wygrażanie sędziemu, raz jeszcze zobaczył "czerwień". Mielnik wygrał 1:0 (1:0), po golu Łukasza Pawluczuka w 35 minucie.
Pozostałe wyniki sobotnich spotkań III ligi: Start Działdowo - Orzeł Kolno 4:0, Sparta Augustów - Supraślanka Supraśl 2:5, Mrągovia Mrągowo - Olimpia Elbląg 0:0, Huragan Morąg - Czarni Olecko 2:0, Concordia Elbląg - Vęgoria Węgorzewo 2:1. (mark)