Sport > Żubry wygrywają!

Redakcja

Wspaniale rozpoczęli nowy sezon I ligi koszykarze Żubrów Białystok. W Katowicach podopieczni trenera Marka Kubiaka pokonali beniaminka rozgrywek AZS AWF Katowice 86:69. - Uzyskaliśmy znaczącą przewagę w pierwszej połowie. Co prawda przegraliśmy III kwartę przez samouspokojenie drużyny, ale szybko wszystko wróciło do normy - powiedział portalowi wspolczesna.pl trener białostoczan. - W meczu zagrali wszyscy moi koszykarze. Przeciwnik swoją grę opierał na graczach obwodowych, a my mieliśmy przewagę w wysokich zawodnikach - dodał trener.
Żubry rozpoczęły mecz "piątką": Adam Bet (młodzieżowiec), Tomasz Kujawa, Kamil Zakrzewski, Andrzej Misiewicz oraz Marcin Krajewski.
AZS AWF Katowice - Żubry Białystok 69:86 (11:21,14:22,26:19,18:24)
Żubry: Bet 1, Kujawa 14, Zakrzewski 16, Misiewicz 13, Krajewski oraz Kulikowski 11, Brzozowski 11, Jagoda 9, Rapucha 4, Busz 3, Konare 2, Zabielski 2
W innym meczu Polonia 2011 Warszawa pokonała Sokół Łańcut 75:58. (mark)