Sportową ucztę zgotował kibicom Ślepsk Malow Suwałki. Suwalski klub po raz drugi rozbił Skrę Bełchatów

Anna Gryza - Aneszko
Ślepsk Malow Suwałki pokonał 3:0 Skrę Bełchatów
Ślepsk Malow Suwałki pokonał 3:0 Skrę Bełchatów A. Gryza-Aneszko
To była prawdziwa sportowa uczta. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrali kapitalny mecz i pokonali w PlusLidze dziewięciokrotnego mistrza Polski drużynę PGE Skra Bełchatów 3:0. To już drugi raz kiedy drużyna trenera Dominika Kwapisiewicza zwyciężyła z legendarną Skrę. MVP meczu został Andreas Takvam, środkowy biało-niebieskich.

Biało-niebiescy po raz drugi w sezonie pokonują PGE Skra Bełchatów bez straty seta i dopisują do ligowej tabeli cenny komplet punktów.

Ślepsk Malow Suwałki mógł liczyć na doping zgromadzonej w hali publiczności. Warto podkreślić, że na dzisiejsze sportowe widowisko zostały sprzedane niemal wszystkie bilety. Kibice przez cały mecz wspierali siatkarzy dodając im energii w walce o zwycięstwo.

Między drużynami rozegrała się walka niemal o każdy punkt. Trzy sety rozpoczynały się od przewagi gości. Gospodarze nie ulegli i wygrali nie tracąc seta (25 : 20, 28 : 26, 25 : 22)

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani