SPR Nowe Piekuty liderem II ligi, a Szczypiorniak wygrywa w sparingach

SPR Nowe Piekuty - lider II ligi
SPR Nowe Piekuty - lider II ligi facebook/SPR Nowe Piekuty
Na boiska po przerwie powracają drugoligowi piłkarze ręczni. Drużyna SPR Nowe Piekuty pokonała na wyjeździe Agrykolę Ochota Warszawa 23:18 i została liderem rozgrywek.

W meczu z Agrykolą inicjatywę posiadali piłkarze ręczni SPR Nowe Piekuty, którzy w 17 minucie prowadzili już 10:4. Nie potrafili jednak utrzymać swojej przewagi i spotkanie dopiero rozstrzygnęli w ostatnich 20 minutach. W 39 minucie był jeszcze remis 14:14 i wtedy skutecznością zaczęli popisywać się Marcin Piekutowski oraz Kamil Nogal. Ich bramki pozwoliły SPR Nowe Piekuty sięgnąć po zwycięstwo 23:18.

W niedzielę, 12 lutego SPR Nowe Piekuty zagra u siebie z Piotrkowianinem. Dzień wcześniej w sobotę, 11 lutego druga nasza drużyna II ligi Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka także na własnym boisku zmierzy się z SMS ZPRP II Płock.

Przygotowując się do rundy rewanżowej II ligi piłkarze ręczni z Dąbrowy Białostockiej rozgrywali mecze sparingowe. W miniony weekend Szczypiorniak zremisował 37:37 z Czarnymi Olecko i pokonał zespół z Ostrołęki 37:32.

Agrykola Ochota Warszawa - SPR Nowe Piekuty 18:23 (10:11)
SPR Nowe Piekuty: Sebastian Roszkowski, Patryk Nesterowicz - Kamil Nogal 4, Arkadiusz Gumieniak 1, Karol Roszkowski, Marcin Piekutowski 8, Hubert Filipiuk 4, Karol Pruszyński 2, Michał Jaroszewicz, Adrian Kostro, Michał Łapiński, Mateusz Puchalski 2, Przemysław Kalinowski, Jakub Bartoszak 2.