Sprawdź horoskop na nowy rok, który wróżka z Podlasia ułożyła specjalnie dla was!

Redakcja
Udostępnij:
Baran musi walczyć o miłość, a Lew wygra duże pieniądze

Teresa Korol QLEVO jest białostocką wróżką, która pomaga w rozwiązywaniu problemów życiowych i biznesowych. Posługuje się metodami niekonwencjonalnymi, tj. astrologią, tarotem, numerologią, hipnozą. A oto horoskop - ułożony przez nią specjalnie - dla mieszkańców województwa podlaskiego na rok 2012. Więcej jej wróżb i przepowiedni można znaleźć na: www.qlevo-teresakorol.pl, e-mail: [email protected]

BARAN (21 marca - 19 kwietnia)
Najważniejsze w tym roku staną się sprawy finansowe. Teraz masz możliwość naprawić wszelkie nieprawidłowości i odbudować swoją pozycję materialną. Nie jesteś sam. Możesz liczyć na przyjaciół, którzy pomogą Ci we właściwym momencie. Jednak mierz siły na zamiary, aby Cię nie przerosły. Los pokaże i ułatwi Ci drogę kariery. Ważne tylko, abyś umiał skorzystać z nadarzającej się okazji. O miłość musisz teraz zawalczyć i postarać się bardziej niż dotychczas. Nie ufaj nowym znajomościom i nie wpuszczaj ich do swojego domu. Uważaj na duże kontrakty i kwestie urzędowe. Postaraj się dokładnie sprawdzić wszelkie warunki umowy.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
WISIELEC.
Należy utemperować zbyt ognisty temperament. Decyzje lepiej podejmować, po dłuższym zastanowieniu się. Kiedy nie wiesz, co robić - lepiej spokojnie czekać na bieg wydarzeń. Spokój, kontemplacja, medytacja otworzy przestrzeń na właściwy przepływ informacji.

BYK (20 kwietnia - 20 maja)
Masz wysokie ambicje i chcesz dużo osiągnąć, ale pamiętaj, aby niczego nie robić na siłę. Planuj i konsekwentnie, spokojnie dąż do celu. Masz dobrą intuicję i kieruj się nią, bo racjonalne podejście do życia może Cię wpędzić w ciemny zaułek. W finansach pójdzie Ci dobrze, jeśli szybko podejmiesz decyzje. Pozwól sobie na zmiany, które już od dawna planowałeś, lecz odkładałeś. Masz sprzyjający czas w miłości i układaniu swojego życia osobistego i rodzinnego. W pracy musisz wiedzieć dokładnie, czego chcesz i zawalczyć. Pamiętaj, że masz duże szanse na wygraną. Uważaj na fałszywych przyjaciół i ludzi, którzy za bardzo Ci słodzą.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
UMIARKOWANIE.
Jeśli będziesz cierpliwy - osiągniesz zamierzony cel. Zajmowanie się zbyt wieloma rzeczami na raz może spowodować załamanie nerwowe. Ufaj przeznaczeniu. To ono pokaże Ci właściwą drogę. Opóźniające się sprawy działają na Twoją korzyść.

BLIŹNIĘTA (21 maja - 20 czerwca)
Działaj ostrożnie i nie podejmuj zbytniego ryzyka. Wykorzystaj nabytą już wiedzę i umiejętności. Odważnie realizuj swoje marzenia i słuchaj uważnie dopływających do Ciebie informacji. Masz szanse na przeżycie wielu szczęśliwych chwil, ale pod warunkiem, że sobie na nie pozwolisz. Jest to czas przekraczania różnych granic, zarówno fizycznych jak psychicznych. Otrzymasz propozycję, która w przyszłości znacznie polepszyć może Twoją sytuację materialną. Nie jest to dobry czas na przeprowadzki i zmiany miejsca zamieszkania. Zadbaj bardziej o wygląd zewnętrzny, gdyż on stanie się teraz Twoją wizytówką na polu zawodowym.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
MAG.
Dążenie do stabilizacji osobistej i zawodowej. Posiadanie odpowiednich narzędzi do polepszenia sytuacji życiowej. Doskonałe radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych. Unikać chaosu i zamieszania.

RAK (21 czerwca - 22 lipca)
Teraz wiele zależy od ludzi, więc musisz bardziej się postarać w tworzeniu pozytywnych relacji. To oni mogą Cię wywyższyć i wesprzeć, ale też poniżyć i wyeliminować. Unikaj konfliktów i szukaj dyplomatycznych rozwiązań. Twoje finanse zależne są od aktywności życiowej. Im więcej masz zajęć, podróży, urozmaiceń, tym więcej masz pieniędzy. W tym roku dzieci przyniosą Ci sporo zadowolenia, a sprawy domowe potoczą się w nie do końca przewidywalny sposób. W obszarze zawodowym nie sięgaj zbyt wysoko i unikaj większej niż dotychczas odpowiedzialności. Skorzystaj z propozycji zmiany. Otwórz się na miłość i uwierz, a stanie się całkowicie realna.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
RYDWAN.
Pozytywne zmiany. Im mniej myślenia a więcej rozluźnienia i relaksu, tym więcej pomyślności. Korzystne podróże i zmiany miejsc zamieszkania. Może powiększyć się rodzina lub pojawić niespodziewany gość.

LEW (23 lipca - 22 sierpnia)
Bądź uważny. Czytaj znaki. To, co wydarza się bez Twego udziału związane jest z przeznaczeniem. Nie zasięgaj niczyjej opinii, gdyż tylko sam możesz je właściwie odczytać. Postaraj się nie chować przed ludźmi, ale wyeksponować swoje wartości. To pomoże uzbierać pozytywne opinie i wybić się w sferze zawodowej. Masz szczęście do gier losowych i pozytywnych zmian. Pieniądze przepływają raczej rytmicznie i zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Jednak pamiętaj, aby walczyć o swoje, bo w przeciwnym razie dotychczasowa równowaga może się zachwiać. Miłość przychodzi sama. Nie bój się i nie odrzucaj jej.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
WIEŻA.
Trudności, które są do pokonania. Nagłe załamanie koniunktury, zmusza do pokonania swoich słabości. Sprawy rodzinne wymagają większej kontroli. Przejście w inny wymiar świadomości. Pozostawienie problemów za sobą.

PANNA (23 sierpnia - 22 września)
Dysponujesz siłą i energią. Masz duże szanse na osiągnięcie celów i sukces. Musisz tylko nauczyć się odpowiednio operować informacją. Uważaj na to, co mówisz, gdyż czasami jednym słowem możesz wiele zniszczyć. Naucz się też dotrzymywać tajemnicy i nie rozpowiadać o swoich planach, dopóki ich nie osiągniesz. Finanse w tym roku nie przychodzą łatwo. Musisz się sporo napracować, aby na wszystko wystarczyło. Z pieniędzmi postępuj ostrożnie i staraj się oszczędzać W rodzinie pozytywne zmiany. Więcej miłości, przyjaźni i tolerancji zagości w Twoim życiu. Hazard i jakiekolwiek ryzyko nie jest wskazane. Pod koniec roku masz szansę znaleźć to, czego od dawna szukasz.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
CESARZOWA.
Kobieta o silnej osobowości i stabilności zawodowej pomoże w wyborze odpowiedniej drogi. Otwarcie się na większą samodzielność i realizowanie własnych ambicji. Zadbanie o siebie i o swoje przyjemności wzmocni poczucie własnej wartości.

WAGA (23 września - 23 października)
W tym roku musisz pozbyć się całkowicie negatywnych myśli. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje poczucie, że jest ciężko spowoduje, że będzie tak naprawdę. Niezależnie od tego, co się dzieje powinieneś mieć wiarę, że wszystko będzie dobrze. Finanse zależą w dużym stopniu od tego, co już wcześniej wypracowałeś. Teraz staraj się tylko utrzymać swoją pozycję. Nie decyduj się na wyjazd i na większe zmiany. Rozpoczęte teraz sprawy prawne mogą się ciągnąć w nieskończoność. Nowo poznana osoba wprowadzi wiele zamieszania. W miłości stałaś się wymagająca. Nie zauważasz, że to czego szukasz daleko masz dość blisko. Najbliższe otoczenie Ci sprzyja. Naucz się prosić, jeśli potrzebujesz pomocy.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
ZMARTWYCHWSTANIE.
Opieka i przewodnictwo Sił Wyższych. Każdy wysiłek się opłaci. Wybrnięcie nawet z tych najgorszych problemów. Sytuacja z początku trudna okazuje się wybawieniem. Możliwość prawidłowej oceny sytuacji po przejściu doświadczenia.

SKORPION (24 października - 21 listopada)
Wydaje Ci się, że wszystko co mogłeś osiągnąć masz już za sobą, ale to nie prawda. Poruszasz się jakby we mgle i nie możesz zobaczyć perspektywy. Jednak to wcale nie znaczy, że tam nic nie ma. Musisz działać intuicyjnie i niczego nie oczekiwać, aż w końcu mgła się rozwieje i wszystko stanie się jasne. W finansach doskonała koniunktura. Sporo możesz osiągnąć, więc się postaraj. To, co teraz zdobędziesz może zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa na wiele lat. Korzystnie wygląda też zmiana domu lub miejsca zamieszkania. W miłości szczęście dopisuje a powodzenie u płci przeciwnej rośnie. Uważaj na wszelkie podpisywane w pracy dokumenty. Możesz zostać przez kogoś wykorzystany.

Twoja karta tarota na 2012 rok
GWIAZDA.
Szczęście, popularność, powodzenie. Egoizm nie popłaca. Możliwości i zdolności twórcze. Walka i zwycięstwo. Zło, które zamienia się w dobro. Korzystne perspektywy. Nadzieja dająca siły do przetrwania trudnych sytuacji.

STRZELEC (22 listopada - 21 grudnia)
Masz szansę odnaleźć nowy sens życia i prawidłową drogę dalszego postępowania. Nawet jeśli Ci się wydaje, że różne rzeczy już się skończyły, to jeśli zechcesz możesz zacząć jeszcze raz od nowa. W kwestiach finansowych perspektywy korzystnych, długofalowych inwestycji. Pod koniec roku uważaj, aby pod czyimś wpływem nie popełnić życiowej pomyłki. Im bardziej Cię na coś namawiają, tym więcej zachowaj ostrożności. W sprawach rodzinnych trochę zamieszania, które ostatecznie zakończy się dla wszystkich pozytywnie. Nie da się teraz zatrzymać czasu. Musisz wyrazić zgodę na zmiany w kwestiach osobistych. Pamiętaj, że miłości nie da się kupić, ale można na nią zasłużyć.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
ŚWIAT.
Możliwości awansu i kariery zawodowej. Korzystne wyjazdy i kontakty zagraniczne. Konieczność rozszerzenia horyzontów umysłowych i życiowych. Okazje, które należy wykorzystać. Wstrzymywanie własnego rozwoju może zablokować energię.

KOZIOROŻEC (22 grudnia - 20 stycznia)
Twoje nerwy i zamartwianie się blokują przepływ pieniędzy. Musisz koniecznie ćwiczyć pozytywne nastawienie i myślenie. Wtedy o wiele lepiej będą się układać kwestie finansowe. Czas również wymaga od Ciebie zmian w stosunku do najbliższego otoczenia. Może okazać się, że Twoje dobre chęci nie są zauważane i im bardziej się starasz, tym gorzej wychodzi. Musisz wyciszyć się i emocjonalnie zobojętnieć, a wtedy zaistnieje szansa na poprawę sytuacji. W pracy w pierwszej połowie roku pojawi się awans, podwyżka lub nowa intratna propozycja. Miłość trochę zagra Ci na nerwach. Nie podejmuj nagłych decyzji, a wszystko z czasem dojdzie do normy.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
KAPŁAN.
Więcej uwagi trzeba poświęcić sprawom rodzinnym. Autorytet moralny, który pokazuje właściwe rozwiązania. Wiara i religia staje się istotnym czynnikiem tworzenia szczęścia i harmonii w relacjach. Mądrość ojca w podejmowaniu decyzji.

WODNIK (21 stycznia - 19 lutego)
Tym razem uczucia odgrywają najważniejszą rolę. Jesteś bardzo wyczulony na bliskie relacje. Jakiekolwiek słowo lub opinia wałkowana jest przez Ciebie wielokrotnie. Daj spokój i skup się na sobie. Jeśli chcesz doświadczyć miłości, stań się bardziej delikatny wobec siebie i po prostu pokochaj siebie. Wtedy zaczniesz przyciągać do siebie wszystko, co najlepsze. W finansach doskonała koniunktura, ale pod warunkiem, że nie będziesz wracać do przeszłości i analizować tego, co było. Masz szansę postawić swój dom i swoje życie na odpowiedni, zadowalający poziom. W kwestiach zawodowych w połowie roku mogą pojawić się zmiany, ale gdy się zgodzisz, dobrze wynegocjuj warunki.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
KAPŁANKA.
Konieczność zadbania o ognisko domowe. Twoja rola żony i matki zależy teraz od zbyt wielu czynników. Potrzeba zweryfikowania Twojej relacji z matką. Wprowadzenie aspektów duchowych w codzienne życie ożywi zastałą energię.

RYBY (20 lutego - 20 marca)
Przeszłe doświadczenia rzucają cień na obecną rzeczywistość, Teraz należy o tym zapomnieć i zacząć wszystko od nowa. Należy koniecznie zweryfikować relacje przyjacielskie. Nie wszyscy są lojalni wobec Ciebie i nie każdemu możesz zaufać. Czas, aby konserwatyzm i tradycje ustąpiły rzeczom nowym i niekonwencjonalnym. Odważ się układać swoje życie po swojemu. Nie pozwól, aby inni się wtrącali i Tobą rządzili. Korzystne są zmiany układu domowo-rodzinnego, a może nawet dalszy wyjazd na dłużej. W finansach może być trochę trudniej i trzeba będzie szukać innych rozwiązań, które zmuszą do pokonania różnego rodzaju barier. W miłości los Ci pomoże, ale kiedy będziesz dokładnie wiedzieć, czego chcesz.

Twoja karta tarota na 2012 rok:
KSIĘŻYC.
Kiedy emocje biorą górę nad rozsądkiem, pojawiają się problemy. Konieczność wyrażania szacunku w stosunku do osób starszych. Inni mogą mamić i oszukiwać. Wpływy prowadzące na manowce. Potrzeba realnej oceny sytuacji i delikatności w kontaktach z ludźmi.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

w
wrozka alicja
Wróżka Alicja zaprasza na fascynujące wróżby online przez internet
szybki łatwy zakup wróżby przez internet na stronie wrozkaalicja.pl
Odpowiedź na pytania do 3 godzin
n
nowatorka
Z oczu można wiele wyczytać,ale oszustwo? sądzę,że w zachowaniu każdego człowieka prędzej można się tego dopatrzeć. Oczy czasami kłamią.Można się pomylić. Pozdrawiam.
n
nn
Od razu po oczach widać że oszustka.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie