1 1 połowa

Warta Poznań

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Stal Mielec wygrała z Wartą Poznań i kończy sezon na jedenastym miejscu.

• Trzy minuty doliczył sędzia Jakubik.

• Paszkowski uderzył na bramkę Mrozka. Piłka poza światłem bramki.

• Paweł Żyra wszedł za Vallejo.

• Schodzi Domański, wchodzi Mateusz Mak.

• Adam Zrelak schodzi, wchodzi Jakub Paszkowski.

• Okazja dla Warty. Piłka po strzale Szczepańskiego trafia tylko w boczną siatkę.

• roszada także w Stali. Schodzi Sappinen, wchodzi Lebedyński.

• Wiktor Kamiński zmienił Savicia.

• Po zagraniu Kupczaka na bramkę Stali uderzał Szczepański. Dobrze interweniuje Mrozek.

• Kościelny pojawił się w miejsce Szmyta.

• Schodzi Żurawski, wchodzi Szczepański.

• Potrójna zmiana w Warcie. Niilo Maenpaa wszedł w miejsce Kopczyńskiego.

• Koki Hinokio zastąpił strzelca gola Gerbowskiego.

• Flis główkował po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Ponad poprzeczką.

• Kajetan Szmyt napomniany żółtą kartką.

• Ruszył lewym skrzydłem Matras. Wstrzelił piłkę w pole karne, jednak zbyt głęboko.

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy! Stal oddała jeden celny strzał i do przerwy prowadzi z Wartą 1:0.

• Trzy minuty doliczył sędzia Jakubik do pierwszej części gry.

• Matuszewski wrzucał w pole karne z rzutu wolnego. Wychodzi z opresji defensywa Stali.

• Zrelak strzelał obok słupka, do piłki dobiegł jeszcze Szmyt. Ostatecznie poradzili sobie obrońcy Stali.

• Przerwa w grze. Leży na murawie kontuzjowany Mateusz Matras.

• Bramkarz Warty pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Sappinen uderzał z pola karnego. Zablokowany strzał napastnika Stali.

• Gol z niczego. Dalekie podanie w pole karne Warty. Tutaj fatalny błąd popełnił Ivanov. Do piłki dopadł Gerbowski, który uderzył między nogami golkipera Warty.

• GOOOOOOL! 1:0 dla Stali! Fryderyk Gerbowski!

• Domański wrzucał piłkę z rzutu wolnego po faulu na Sappinenie. Zbyt głęboko. Piłka w rękach bramkarza Warty.

• Z prawego skrzydła dośrodkował Wolski. Główkował w polu karnym Gerbowski. Piłka poszybowała ponad poprzeczką.

• W ataku Stal. Piłka za linię obrony do Gerbowskiego. Zbyt mocne było to zagranie.

• Początek meczu!

• Warta w końcówce sezonu również spuściła z tonu. W zeszłej kolejce przerwała serię trzech porażek z rzędu, remisując w Grodzisku Wielkopolskim z Piastem 1:1. W przypadku zwycięstwa drużyna Dawida Szulczka ma jeszcze szansę zakończyć sezon na szóstej lokacie.

• Stal już dawno mogła sobie zapewnić utrzymanie. Nie wygrała jednak żadnego z trzech poprzednich meczów. Bezbramkowo remisowała z Wisłą w Płocku oraz u siebie z Lechią Gdańsk. Z kolei przed tygodniem uległa na wyjeździe Zagłębiu Lubin 0:2.

• Spadek Stali wydaje się mało prawdopodobny. By spełnił się czarny scenariusz, mielczanie muszą przegrać u siebie z Wartą Poznań, a po komplet punktów muszą sięgnąć trzy inne zagrożone ekipy - Wisła Płock (wyjazd z Cracovią), Śląsk Wrocław (wyjazd z Legią) oraz Korona Kielce (wyjazd z Widzewem).

• Mielczanie pozostają w gronie czterech drużyn, które mogą spaść z PKO Ekstraklasy. By zapewnić sobie spokój i nie patrzeć na wyniki innych potrzebują ugrać punkt w domowym meczu z Wartą. Zapraszamy na relację LIVE!