Stal Rzeszów - Freskovita Wysokie Mazowieckie 1:1. Tylko punkt z outsiderem.

W grze Freskovity widoczny był brak pauzującego za kartki Arkadiusza Żaglewskiego  (z prawej)
W grze Freskovity widoczny był brak pauzującego za kartki Arkadiusza Żaglewskiego (z prawej) Archiwum
Freskovita Wysokie Mazowieckie zremisowała na wyjeździe z ostatnią w drugoligowej tabeli Stalą Rzeszów 1:1.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla podopiecznych trenera Piotra Zajączkowskiego. Już w 3 minucie Artura Holewińskiego pokonał Ireneusz Gryboś. Do wyrównania w 41 minucie doprowadził Michał Twardowski. Mimo wielu okazji strzeleckich z obu stron wynik nie uległ już zmianie.

Stal Sandeco Rzeszów - Freskovita Wysokie Mazowieckie 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Gryboś 3, 1:1 - Twardowski 38.
Stal Sandeco: Asnin - Tomasik, Chałas, Duda, Hus, Kiema, Majda, Krauze, Kloc (70 Udoudo), Gryboś (77 Jędryas), Wójcik (54 Udoudo).
Ruch Wysokie Mazowieckie: Holewiński - Kołłątaj, Czarnecki, Bartkiewicz, Trzaskalski (62. Oświęcimka), Zalewski, Strózik, Jegliński, Kołodziejczyk (87 Łukaszewski), Twardowski (90 Kobeszko), Bzdęga.
Żółte kartki: Tomasik, Chałas, Kloc (Stal), Kołłątaj, Bartkiewicz, Strózik (Freskovita). Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Widzów: 900.