Studia na wesoło! Zobacz studenckie MEMY Studenci wracają na...

  Studia na wesoło! Zobacz studenckie MEMY Studenci wracają na uczelnie na nowy rok akademicki 2018/2019

  ak

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Specjalnie na nowy rok akademicki 2018/19 przygotowaliśmy dla was galerię studenckich memów, by powrót na uczelnię był choć trochę pozytywny i można
  1/32

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©facebook.com/kotstudent

  Nowy rok akademicki 2018/2019, który rozpoczyna się jak zawsze wraz z początkiem października, wielu studentów wolałoby wykreślić z kalendarza. Niestety, powrót na uczelnię po trzech miesiącach wakacji bywa bolesny, a wszystko, co dobre, szybko się kończy. Zamiast jednak rozpaczać nad tym, że znowu zaczną się wykłady, a pierwsze kolokwia już czają się za rogiem, lepiej pośmiać się trochę z własnej niedoli. Specjalnie na nowy rok akademicki 2018/19 przygotowaliśmy dla was galerię studenckich memów, by powrót na uczelnię był choć trochę pozytywny i można było spojrzeć na niego z przymrużeniem oka.
  Studia mają tę przewagę nad szkołą, że wakacje od nich trwają nieco dłużej. Niestety, powrót na nie jest równie bolesny. By nieco poprawić wam humory, a tym, którzy studia mają już za sobą, przypomnieć te piękne czasy, przygotowaliśmy dla was galerię studenckich memów. Z czego śmieją się internauci?

  Zobacz galerię

  Studenckie MEMY: studia na wesoło!


  Jeśli nowy rok akademicki 2018/2019 jest dla ciebie twoim pierwszym rokiem akademicki, z pewnością nie do końca wiesz, czego możesz się spodziewać.
  Nawet jeśli masz w gronie znajomych studentów, którzy dzielili się już z tobą swoimi wrażeniami ze studiów, nic nie przebije własnych doświadczeń. W dodatku wiele rzeczy na uczelni może wydawać ci się dość dziwnych w porównaniu z rzeczywistością szkoły średniej.

  Kolokwia, wejściówki, studenckie kwadranse, a za parę miesięcy - sesja. To zdecydowanie nie jest to samo, co w szkole! Nie ma jednak nic lepszego niż studenckie życie, które na nauce się nie kończy! Jeśli chcesz dowiedzieć się lub przypomnieć sobie, co cię czeka albo z nutką nostalgii wspomnieć minione studenckie czasy, zobacz koniecznie naszą galerię memów o studentach!  WIDEO: 100 znanych mieszkańców woj. podlaskiego. Suchar Codzienny skomentował nasze zestawienie. Musicie to zobaczyć

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Hity ze sprawdzianów i kartkówek. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał

  Hity ze sprawdzianów i kartkówek. Nauczyciel płakał, jak sprawdzał

  Umiesz przeklinać po podlasku? (quiz)

  Umiesz przeklinać po podlasku? (quiz)

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej

  Białystok w 1999 roku (archiwalne zdjęcia)

  Białystok w 1999 roku (archiwalne zdjęcia)