Wygrane sparingi KSZO 1929 Ostrowiec z Alitem i Lubrzanką [VIDEO]

Rafął SOBOŃ
Rafał Soboń
Dwa spotkania kontrolne rozegrali w piątek piłkarze beniaminka III ligi, KSZO 1929 Ostrowiec. Po 3:0 pokonali IV-ligowe drużyny Alitu Ożarów i Lubrzanki Kajetanów.

KSZO 1929 Ostrowiec - Alit Ożarów 3:0 (3:0)

Bramki: Sammy Gehemman 12, Michał Kosowski 24, Jakub Sulima 27.

KSZO 1929: Duda - Cieślik, Lasocki, Dylewski, Zalewski, Gehemman, Żak, Sulima, Dziadowicz, Kotwa, Kosowski oraz Krystian Czaja, Adrian Czaja, Wielgus, Barański

Alit: Wareliś - Fulara, Drdzeń, Głodek, R. Czerwonka, Sorbian, Hura, Ziemniak, Zdybski, P. Czerwonka, P. Rzepa oraz Chadała, G. Czerwonka, Jastrzębski, Ponikowski, Gałka, Ożóg, Kończyk, Żureński, Grzesik

KSZO 1929 Ostrowiec - Lubrzanka Kajetanów 3:0 (1:0)

Bramki: Michał Hołody 43, 59, Konrad Skwarliński 85.

KSZO 1929: Dudek - Sarna, Karasek, Gruszka, Kijanka, Cholewiński, Dryka, Sudy, Gardynik, Hołody, Skwarliński oraz Barański, Wielgus, Zając, Krystian Czaja

Lubrzanka: Barabach - Borzęcki, Maciejewski, K. Bracha, Kundera, Brzoza, A. Foks, Bakalarz, Chyb, Janyst, Piwowarczyk oraz Milcarz, K. Foks, Zwierzyński, Matla

Dwa spotkania kontrolne rozegrali w piątek piłkarze beniaminka III ligi, KSZO 1929 Ostrowiec. W pierwszym spotkaniu pokonali 3:0 IV-ligowy Alit Ożarów. W meczu tym w pomarańczowo-czarnych barwach wystąpiło dwóch piłkarzy amerykańskiego pochodzenia, testowanych przed tygodniem także w II-ligowych Wigrach Suwałki: Kevin Zalewski - 23 letni skrajny obrońca i skrzydłowy Sammy Gehemman, który otworzył wynik spotkania w 12 minucie meczu. Dwie pozostałe bramki sprezentował ostrowieckiej drużynie bramkarz Alitu, który największy błąd popełnił w 27 minucie, puszczając strzał Jakuba Sulimy z rzutu wolnego z ok. 30 metrów.

Drugie spotkanie kontrolne rozegrane na boisku przy ulicy Różanej w Ostrowcu również zakończyło się wygraną 3:0 zespołu KSZO 1929. Dwie bramki Lubrzance strzelił Michał Hołody, a jedno trafienie zapisał na swoim koncie Konrad Skwarliński. Kolejny sparing piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec rozegrają w środę, a ich rywalem będzie Wisła Annopol.