GAZETA
  WSPÓŁCZESNA

  Wielkie wesele syna gwiazdy disco polo!

  Rozwiń
  Suchar Codzienny: Rafał Myśliński z Łomży i Kamil Natil...

  Suchar Codzienny: Rafał Myśliński z Łomży i Kamil Natil stworzyli profil, który śledzi ponad milion internautów (zdjęcia, wideo)

  Zdjęcie autora materiału
  Jacek Chlewicki

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Rafał Myśliński (na zdjęciu) razem z Kamilem Natilem założyli profil, który śledzi prawie dwa miliony internautów.
  1/10
  przejdź do galerii

  Rafał Myśliński (na zdjęciu) razem z Kamilem Natilem założyli profil, który śledzi prawie dwa miliony internautów. ©Kamil Natil

  Pamiętajmy, że „suchary” i memy to rynek bardziej dynamiczny niż nowojorska giełda - mówi pochodzący z Łomży Rafał Myśliński, jeden z twórców Suchara Codziennego.
  Suchar Codzienny to największy w Polsce profil z sucharami, czyli krótkimi, głupimi i nieśmiesznymi żartami. Jej założycielami są Rafał "Fafa" Myśliński oraz Kamil "Myku" Natil. "Suchara" można znaleźć na Facebooku, Instagramie, Snapchacie, Twitterze i YouTubie. Rafał znalazł dla nas chwilę i opowiedział, skąd wziął się pomysł na "Suchara".

  Zobacz galerię

  Zobacz też LISTA PONAD 100 ZNANYCH I ROZPOZNAWALNYCH PODLASIAN: AKTORZY, PISARZE, SPORTOWCY, POLITYCY, CELEBRYCI [ZDJĘCIA]

  Jak z Kamilem wpadliście na pomysł stworzenia "Suchara Codziennego"? Jak wyglądały Wasze początki?

  Rafał Myśliński: Suchar Codzienny powstał w 2011 roku tylko i wyłącznie w celach rozrywkowych. Na początku nasz fanpage na Facebooku polubili głównie znajomi, następnie ich znajomi, a potem znajomi znajomych. Później do strony na Facebooku dodaliśmy profil Suchara na Instagramie, Snapchacie, Twitterze, Messengerze i YouTube. Dziś tych znajomych znajomych jest już 1,8 miliona! To ogromna społeczność, która obdarzyła nas zaufaniem.

  Skąd bierzecie pomysły na żarty?

  Publikujemy materiały bazując na intuicji. Śledzimy trendy, wiemy, co jest na czasie. Mamy przygotowane materiały na różne okazje, błyskawicznie reagujemy na wydarzenia ze świata. Pamiętajmy, że „suchary” i memy to rynek bardziej dynamiczny niż nowojorska giełda! Musimy działać szybko i być gotowi na każdą okazję.

  Żarty wymyślamy sami, ale też bardzo dużo sucharów podsyłają widzowie. W poniedziałki na Instastory i Snapchacie mamy serię WOW (wiadomości od widzów). Co tydzień dostajemy z 200-300 sucharów od fanów.

  Pochodzisz z Łomży?

  W Łomży mieszkałem przez 20 lat. Ukończyłem tam III LO. Później studiowałem kilka lat w Szwecji, a teraz mieszkam w Warszawie i tam nagrywam suchary.

  Jak wspominasz to miasto?

  Bardzo dobrze. Spędzałem dużo czasu ze znajomymi, grałem w piłkę i tenisa. Dobrze wspominam imprezy w Jamie. Kiedyś chciałbym wrócić. Może już nawet nie do Łomży konkretnie, ale do małego miasta.

  Czy uważasz, że Łomża jest dobrym miastem na rozwój młodych ludzi?

  W porównaniu do Drozdowa na pewno!

  Suchar specjalnie dla Czytelnków wspolczesna.pl?

  Gdzie zapłacisz wspólnie za czesne? Na wspolczesnej.pl

  No to może jeszcze jeden suchar?

  W jakim starożytnym mieście łatwo zgubić kartę kredytową? W Kartaginie.

  Dziękuję za rozmowę.

  Dzięki.  Polecamy też 100 znanych mieszkańców woj. podlaskiego. Suchar Codzienny skomentował nasze zestawienie. Musicie to zobaczyć (wideo)

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Współczesna.pl to aktualne informacje z woj. podlaskiego i części woj. warmińsko-mazurskiego. POLUB NAS na Facebooku

  Współczesna.pl jest na Twitterze

  Polecamy

  stronaZDROWIA24 - Tu znajdziesz wszystko o zdrowiu

  stronaZDROWIA24 - Tu znajdziesz wszystko o zdrowiu

  Umiesz przeklinać po podlasku? (quiz)

  Umiesz przeklinać po podlasku? (quiz)

  Białystok w 1999 roku (archiwalne zdjęcia)

  Białystok w 1999 roku (archiwalne zdjęcia)