Świdry-Dobrzyce: Wypadek śmiertelny zablokował DK 61....

  Świdry-Dobrzyce: Wypadek śmiertelny zablokował DK 61. Zderzenie osobówki z ciężarówką. Dwie osoby nie żyją

  mck

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Atak zimy w Podlaskiem. Wypadek śmiertelny, kolizje, wypadki z poszkodowanymi
  1/12
  przejdź do galerii

  Atak zimy w Podlaskiem. Wypadek śmiertelny, kolizje, wypadki z poszkodowanymi

  Śmiertelny wypadek zablokował drogę krajową nr 61. Zderzyły się tam samochód osobowy z ciężarowym.
  Zgłoszenie o tragicznym wydarzeniu na DK 61 wpłynęło do CPR o godz. 13.28. W miejscowości Świdry-Dobrzyce, w powiecie kolneńskim, doszło do zderzenia samochodu osobwego marki toyota z ciężarówką. Na miejsce wysłano służby ratunkowe.

  CZYTAJ TEŻ: Drohiczyn. Tragiczny pożar domu przy ul. Olimpijskiej. Zginął mężczyzna

  Atak zimy w Podlaskiem: Uwaga na drogach. Wypadek śmiertelny w m. Świdry-Dobrzyce  - Z naszych ustaleń wynika, że pojazdy, które się zderzyły, jechały w przeciwnych kierunkach. - informuje Marcin Gawryluk z zespołu prasowego KWP Białystok. - W zdarzeniu zginęły dwie osoby z toyoty: kobieta i mężczyzna w wieku ok. 60 lat. Kierowca tira trafił do szpitala.

  W miejscu wypadku ruch odbywa się już bez utrudnień.

  Atak zimy w Podlaskiem. Karambol w Kopisku. Zderzyło się 5 pojazdów  Uwaga, kierowcy! W związku z obfitymi opadami śniegu na drogach panują trudne warunki. Policja apeluje o ostrożność.

  Również dzisiaj do groźnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 8. W miejscowości Kopisk, na trasie Białystok - Augustów, zderzyło się aż 5 pojazdów: 3 osobówki, voyager i tir. Zdjęcia z wypadku w galerii.
  Zobacz galerię  Atak zimy w Podlasiem. Ślisko na drogach: Wypadek w Ciechanowcu  O godz. 12 doszło do wypadku w miejscowości Kosiorki (pow. wysokomazowiecki), gdzie na łuku jezdni zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Strażacy OSP Ciechanowiec zabezpieczyli miejsca zdarzenia, udzielili pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz odłączyli akumulatory w pojazdach. Ranne w zdarzeniu zostały 4 osoby, które ratownicy medyczni odwieźli do szpitala.

  Tragiczny pożar przy ul. Stołecznej. Trzy osoby nie żyją

  Komentarze (1)

  Stary dynksiarz

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.wspolczesna.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo