Tenis stołowy. Gabriela Dyszkiewicz ze złotem i srebrem Młodzieżowych Mistrzostw Polski

Bialystok 11.12.2018 ats eas rent białystok - azs wrocław tenis stolowy kobiet fot. anatol chomicz / polska press / gazeta wspolczesna / kurier poranny Anatol Chomicz
Zawodniczka ATS east rent Białystok Gabriela Dyszkiewicz zdobyła dwa medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym, które odbyły się w Gliwicach.

Gabriela Dyszkiewicz stanęła na podium w turniejach gry podwójnej. Najpierw z zawodniczką KTS Tarnobrzeg Agatą Zakrzewską wywalczyła złoto w deblach kobiet pokonując w finale Aleksandrę Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński) i Maję Miklaszewską (GOSRIT Luzino) 3:1 (7, 7, -11, 9)

Później wywalczyła srebro w turnieju gry mieszanej. W finale Dyszkiewicz grając z Samulem Kulczyckim (Dekorglass Działdowo) przegrała z parą Anna Węgrzyn (AZS UW Wrocław), Przemysław Walaszek (KTS Toruń) 1:3 (-5, -9, 4, -3).