Tenis stołowy. Osłabione Dojlidy strąciły w Bydgoszczy Gwiazdę

Dojlidy (na zdjęciu Aleksander Chanin) odniosły kolejne zwycięstwo
Dojlidy (na zdjęciu Aleksander Chanin) odniosły kolejne zwycięstwo Robert Kruk
Kolejne zwycięstwo w Lotto Superlidze odnieśli tenisiści Dojlid Białystok, którzy pokonali na wyjeździe Zooleszcz Gwiazdę Bydgoszcz 3:1. Ojcem triumfu był Aleksander Chanin, który wygrał oba pojedynki.

Białorusin godnie zastąpił w roli lidera drużyny Yongyina Li, który z powodu pandemii nie doleciał do Polski z Chin. Chanin po emocjonujących spotkaniach pokonał 3:2 Patryka Jendrzejewskiego i 2:1 Wiaczesława Burowa 2:1. Bardzo zacięty był szczególnie bój z Jędrzejowskim, który w piątym secie rozstrzygnął się grą na przewagi.

Cegiełkę do wygranej dołożył też Wang Zeng Yi, bez problemów ogrywając w trzech setach Artura Grelę. Porażki doznał jedynie Piotr Michalski, który nie był w stanie nawiązać równorzędnej walki z Burowem.

Kolejny mecz Dojlidy rozegrają 19 lutego, kiedy zmierzą się na wyjeździe z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki.