Tomasz Hajto: Mamy doświadczoną drużynę

Dawid Plizga zagrał niezły mecz przeciwko  FB Gulbene
Dawid Plizga zagrał niezły mecz przeciwko FB Gulbene
Jagiellonia zremisowała w sparingu 1:1 z łotewskim FB Gulbene. Po meczu trener Tomasz Hajto był w miarę zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Jagiellonia zagrała niezłe spotkanie. - Przez większą część spotkania mieliśmy przewagę - powiedział Hajto, cytowany przez oficjalny serwis białostockiego klubu. - Graliśmy atakiem pozycyjnym, mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, których nie wykorzystaliśmy, ale ta skuteczność na pewno jeszcze przyjdzie. Teraz musimy zwracać uwagę przede wszystkim na to, żeby w meczu swoje wybiegać, angażować się i przede wszystkim starać się w tę piłkę grać. Mamy doświadczoną drużynę, która nie dała pograć rywalowi. Jak na ten etap przygotowań do sezonu, wygląda to naprawdę solidnie.

FB Gulbene - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 - Makuszewski 23, 1:1 - Janes 34.
Jagiellonia I połowa : Słowik - Modelski, Porębski, Pazdan, Pejović - Tarnowski, Bandrowski, Tymiński, Makuszewski - Plizga - Zahorski. II połowa: Skowron - Norambuena, Gusić, Cionek, Mackiewicz - Kupisz, Dźwigała, Grzyb, Dzalamidze - Pawłowski - Bekamenga.