td
Tottenham - Liverpool 0:2 [FINAŁ LIGI MISTRZÓW, gole, wszystkie bramki, skrót meczu Youtube, Twitter] 2.06.2019 eastnews
Liverpool pokonał Tottenham 2:0 w finale Ligi Mistrzów w Madrycie. Zobacz skrót meczu i gole z tego spotkania.

Tottenham - Liverpool 0:2. Zobacz wszystkie bramki z meczu

W finale Ligi Mistrzów padły tylko dwa gole - na początku i na jego końcu.

Kinsey Wolanski - ona skradła show w finale Ligi Mistrzów, wbiegając na murawę [ZDJĘCIA]

Już w pierwszej minucie gry Sadio Mane zagrał piłkę, która trafiła w polu karnym w rękę Moussę Sisokko i sędzia Damir Skomina podyktował jedenastkę. Bezbłędnym egzekutorem okazał się w 2. minucie meczu Mohamed Salah.

Drugi gol padł pod koniec meczu, także po strałym fragmencie gry. Tym razem po rzucie rożnym w 87. minucie piłka trafiła do Divocka Origiego, a Belg precyzyjnym strzałem podwyższył na 2:0.

Tottenham - Liverpool 0:2. Półnaga kobieta wbiegła na boisko

Mecz w pierwszej połowie został przerwany za sprawą kobiety, która półnaga wbiegła na boisko.

Tottenham - Liverpool 0:2. Zobacz skrót meczu

Skrót meczu poniżej:

Finałowy mecz Ligi Mistrzów przerwany... a to wszystko przez kobietę, która w kostiumie kąpielowym wbiegła na murawę

Tottenham - Liverpool 0:2. Kim jest kobieta która wbiegła na boisko?

Kinsey Wolanski - ona skradła show w finale Ligi Mistrzów, w...