Trener Kazachstanu po meczu z Polską: Straciliśmy dwa punkty

psz
Alexei Filippov
Piłkarze reprezentacji Kazachstanu sprawili swojemu selekcjonerowi miła niespodziankę na 48. urodziny. - Dziękuję bardzo za życzenia. Ten wynik był dla mnie świetnym prezentem - powiedział po remisie z Polską (2:2) opiekun gospodarzy, Talgat Baysufinov.

- Wszyscy gratulują mi tego wyniku. Oczywiście zdobyliśmy cenny jeden punkt, ale trzeba pamiętać, że straciliśmy dwa. Mówiłem wcześniej, że na własnym boisku będziemy grali o zwycięstwo i nie zmieniamy tego założenia - powiedział po spotkaniu z Polską Talgat Baysufinov.

Kazachstan do przerwy przegrywał z biało-czerwonymi 0:2, ale po zmianie połów szybko odrobił straty. - Jak przychodziłem tutaj do pracy, to rozmawialiśmy, że moje drużyny po przerwie grają lepiej. Teraz to się potwierdziło - dodał trener Kazachstanu.

źródło: Polsat Sport

Materiał oryginalny: Trener Kazachstanu po meczu z Polską: Straciliśmy dwa punkty - Gol24