Tur wygrał zaległe spotkanie II ligi

2015-12-30  bialystok zubry tur bielsk podlaski koszykowka  andrzej zgiet/gazeta wspolczesna/ kurier poranny/polska press
2015-12-30 bialystok zubry tur bielsk podlaski koszykowka andrzej zgiet/gazeta wspolczesna/ kurier poranny/polska press Andrzej Zgiet
W zaległym spotkaniu II ligi Tur Basket Bielsk Podlaski wygrał 98:84 z KKS Kutno

Mecz dla gospodarzy zaczął się źle. Koszykarze Tura mieli spore kłopoty ze skutecznością i po sześciu minutach przegrywali 8:20. Gospodarze mozolnie odrabiali straty i w połowie drugiej kwarty wyszli na prowadzenie 35:34. Natomiast po pięciu minutach trzeciej kwarty Tur miał już znaczną przewagę 63:47 i praktycznie do końca kontrolował spotkanie.
Bielszczanie zagrali bez swego podstawowego rozgrywającego Mateusza Bębeńca, ale z powodzeniem zastąpił go młodszy brat Maciej. 17–latek rzucił 17 punktów.

Tur Basket Bielsk Podlaski – KKS Kutno 98:84 (19:24, 30:16, 31:19, 18:25)
Tur: Zielinko 18, Maciej Bębeniec 17, Kuczyński 16, Pisarczyk 16, Kus 10, Bajtus 10, K. Jóźwiuk 4, Milewski 3, Kiluk 2, Tomczuk 2, Dmitruk.