MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Upamiętnili ofiary mordu dokonanego przez oddział Romualda Rajsa ps. Bury w Szpakach 2 lutego 1946 r

Azda
W Szpakach odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary mordu dokonanego przez oddział Romualda Rajsa ps. Bury w Szpakach 2 lutego 1946 roku. Modlitwom przewodniczył ks. Marek Jakimiuk, proboszcz parafii prawosławnej w Maleszach. W niedzielę modlitwy za kolejne ofiary "Burego" odbędą się w cerkwi pw. Opieki Matki Bożej w Bielsku Podlaskim, a później na bielskim cmentarzu , nad mogiłą pomordowanych.
W Szpakach odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary mordu dokonanego przez oddział Romualda Rajsa ps. Bury w Szpakach 2 lutego 1946 roku. Modlitwom przewodniczył ks. Marek Jakimiuk, proboszcz parafii prawosławnej w Maleszach. W niedzielę modlitwy za kolejne ofiary "Burego" odbędą się w cerkwi pw. Opieki Matki Bożej w Bielsku Podlaskim, a później na bielskim cmentarzu , nad mogiłą pomordowanych. Janusz Bakunowicz
W Szpakach odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary mordu dokonanego przez oddział Romualda Rajsa ps. Bury w Szpakach 2 lutego 1946 roku.

W Szpakach odbyły się uroczystości upamiętniające ofiary mordu dokonanego przez oddział Romualda Rajsa ps. Bury w Szpakach 2 lutego 1946 roku. Modlitwom przewodniczył ks. Marek Jakimiuk, proboszcz parafii prawosławnej w Maleszach.

W niedzielę modlitwy za kolejne ofiary "Burego" odbędą się w cerkwi pw. Opieki Matki Bożej w Bielsku Podlaskim, a później na bielskim cmentarzu , nad mogiłą pomordowanych.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna