Walczyli do upadłego

Rafał Bieńkowski
Podczas grajewskich zawodów wiele walk było niezwykle zaciętych
Zapasy na wysokim poziomie mogła oglądać grajewska publiczność podczas międzywojewódzkich mistrzostw młodzików i młodziczek (rocznik 1995-1996), które 19 września odbyły się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W sobotnich zawodach wystąpiło ponad 200 zawodników i zawodniczek z kilku województw.

Wysyp medali dla Gwiazdy
Podczas zawodów zawodnicy powiatu grajewskeigo zdobyli łącznie osiem medali. Zabrakło jednak tego z najszlachetniejszego kruszcu.

Bardzo dobry występ zanotowały tego dnia utalentowane zawodniczki Gwiazdy Szczuczyn. Medale indywidualnie w swoich kategoriach wagowych zdobyły: Natalia Sielawa, Weronika Szczech (srebro), Emilia Jaczyńska, Karolina Zamojska, Ewa Alicka i Anna Czyżyńska (brąz). Zawodniczki ze szczuczyńskiego klubu zajęły również bardzo wysokie drugie miejsce w kategorii drużynowej.

Grajewo tylko raz na podium
Dużo mniej, bo zaledwie jeden "krążek" wywalczyli zapaśnicy MOSiR Grajewo. Drugie miejsce w kategorii 66 kg. zajął Oskar Czyżewski. Co za tym idzie, poza podium znalazła się również drużyna. Grajewscy młodzicy w klasyfikacji drużynowej uplasowali się na ósmej lokacie.