Walentynkowy zawrót głowy!

Redakcja
Udostępnij:
Bardzo kobiecy komplet w przepięknym odcieniu różu - każda kobieta poczuje się w nim wyjątkowo. W skład tego kompletu wchodzi krótka różowa koszulka z pogłębionym dekoltem wiązana na szyi i boczku oraz stringi na paseczkach." ABY WYGRAĆ WYSTARCZY W DNIACH 7 LUTY OD GODZ. 7 DO 9 LUTY DO GODZ 13 WYSŁAĆ SMS O TREŚCI KONTRI POD NR 71466 (1, 23 z VAT) I JAK NAJSZYBCIEJ ODPOWIEDZIEĆ NA OTRZYMANE PYTANIE Konkurs odbywa się zgodnie z regulaminem (poniżej)

Regulamin konkursu

§1. Postanowienia ogólne
1. Organizatorem Konkursu są Media Regionalne Sp. z o. o. z siedzibą 00-838 Warszawa, ul. Prosta 51, II oddział w Białymstoku.
2. Czas trwania konkursu ustala się na okres od 7 luty 2012r. godz. 7:00 do 9 luty 2012 r. godz 13.00.

§2. Udział w konkursie
1. W Konkursie mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne z wyłączeniem pracowników Organizatora ich małżonków, rodzeństwa i rodziców.
2. Przystąpienie do Konkursu i akceptacja postanowień regulaminu następuje poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści Kontri na numer 71466 Koszt jednego SMS to 1, 23 zł z VAT.
3. W odpowiedzi na zgłoszenie uczestnictwa, każdy Uczestnik Konkursu otrzymuje wiadomość SMS z treścią pytania konkursowego.
4. Zadaniem Uczestnika jest udzielenie poprawnej odpowiedzi w jak najkrótszym czasie od momentu otrzymania pytania. Wiadomość SMS z odpowiedzią na pytanie należy przesłać na nr 71466 W treści wpisując KONTRI.A, B lub C. Koszt jednego SMSa to 1,23 zł zVAT.
5. Wiadomość SMS może być wysłana jedynie z telefonu komórkowego. Wiadomości SMS wysłane za pomocą komputera nie biorą udziału w Konkursie.
6. Z jednego numeru telefonu może nastąpić zgłoszenie do Konkursu tylko jednego uczestnika.
7 Każda osoba, która wyśle minimum jednego SMSa konkursowego, wyraża zgodę na otrzymywanie od Organizatora informacji handlowych.
8. Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi, Organizator wybierze 10 odpowiedzi przesłanych w najkrótszym czasie liczonym od momentu wysłania przez Organizatora do Uczestnika Konkursu SMSa z pytaniem konkursowym a chwilą otrzymania przez Organizatora SMSa zwrotnego z poprawną odpowiedzią i nagrodzi ich nadawców.

§3. Nagrody
1. 10 zestawów : "Walentynkowy zawrót głowy! Bardzo kobiecy komplet w przepięknym odcieniu różu - każda kobieta poczuje się w nim wyjątkowo. W skład tego kompletu wchodzi krótka różowa koszulka z pogłębionym dekoltem wiązana na szyi i boczku oraz stringi na paseczkach."Nazwa: Tessoro 183 Pinkie.
2. Nagrody będą do odebrania przez laureatów Konkursu w dniach 13 i 14 luty 2012 w sklepie stacjonarnym Kontri w Białymstoku przy ul. Białówny 6/7 w godzinach otwarcia sklepu: poniedziałek- piątek od 10:30 do 18:30
sobota: od 10:00 do 14:00
3. Do laureatów po zakończeniu Konkursu na numery telefonów, z których wysłano prawidłowe odpowiedzi, wysłane będą SMSy z informacją o zwycięstwie w konkursie i prośbą o podanie w SMSie zwrotnym swoich danych osobowych oraz rozmiaru wygranej bielizny w celu przekazania nagrody.
4. Jeżeli na wysłaną wiadomość SMS, o której mowa w punkcie 3 Organizator nie otrzyma w ciągu 30 minut odpowiedzi, nagroda przechodzi na Uczestnika, który ze względu na czas nadesłania prawidłowej odpowiedzi konkursowej zajął kolejne miejsce.
5. Dane osobowe Uczestników Konkursu są przetwarzane w celach marketingowych. Podając swoje dane osobowe, Uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie. Administratorem danych osobowych uczestników jest Organizator. Uczestnikom przysługuje prawo do dostępu do danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w przypadku, gdy laureat odmówi ich podania lub nie wyrazi zgody na ich przetwarzanie, Organizator będzie miał prawo odmówić wydania nagrody.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie przez Uczestników zobowiązań określonych w regulaminie na skutek działań lub zaniechania operatorów sieci telekomunikacyjnych.

§4. Postępowanie reklamacyjne
1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres - Gazeta Współczesna, ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok lub pocztą elektroniczną na adres [email protected]
2. Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca. Decyzja Komisji jest ostateczna.
3. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
4. Nie podlegają rozparzeniu reklamacje nie zawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.

§5. Ochrona danych osobowych
1. Dane osobowe uczestników głosowania są przetwarzane przez organizatora wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia głosowania, to jest w celu identyfikacji uczestnika plebiscytu, wydania nagród i ewentualnie publicznego podania imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania osób nagrodzonych, nie dłużej niż przez okres przeprowadzania plebiscytu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.
2. Organizator będzie przechowywał dane osobowe w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności zabezpieczy je przed udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
3. Organizator konkursu nie będzie przekazywał danych osobowych innym podmiotom.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże nie podanie danych osobowych niezbędnych do kontaktu lub weryfikacji osób nagrodzonych w plebiscycie może prowadzić do odmowy przyznania prawa do nagrody lub odmowy jej wydania.

§6. Postanowienia końcowe
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości w po-łączeniach telefonicznych (w tym SMS-owych) i za przypadki wykonania połączeń przez osoby nieuprawnione. Organizator nie będzie weryfikował danych wskazanych przez osobę biorącą udział w konkursie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte przedmiotów stanowiących nagrody w konkursie.
3. Podatek od nagród w konkursie pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Deklarując wzięcie udziału w konkursie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej.
6. Numer infolinii +48 22 312 18 52.
7. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem Plebiscytu.
8. Oddanie głosu przez uczestnika Plebiscytu jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia,iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu
9. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a zamawia wiadomość informacyjno-reklamową organizatora, sponsora plebiscytu i lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości na dany numer telefonu może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres [email protected], w tytule wiadomości stop +numer telefonu.
10. W przypadku, gdy uczestnik nie jest zainteresowany otrzymywaniem wiadomości SMS od Organizatora może wysłać, na numer 71466 (koszt wysłania SMS-a 1 zł netto/1,23 zł z VAT), wiadomość SMS o treści: n.stop.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie