Węgorzewo. 10-letni rowerzysta wjechał pod busa

(mac)
Policjanci ustalili, że chłopiec wyjeżdżając swym jednośladem z drogi podporządkowanej wjechał wprost pod koła jadącego busa
Policjanci ustalili, że chłopiec wyjeżdżając swym jednośladem z drogi podporządkowanej wjechał wprost pod koła jadącego busa KPP Węgorzewo
10-letni rowerzysta wjechał wprost pod jadącego busa. Chłopiec z ogólnymi obrażeniami ciała i głowy został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

We wtorek, kilka minut po godz. 19, oficer dyżurny policji przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem 10-letniego rowerzysty. Do tego dość groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na terenie Węgorzewa.

Policjanci ustalili, że chłopiec wyjeżdżając swym jednośladem z drogi podporządkowanej wjechał wprost pod koła jadącego busa. Kierujący 58-letni mężczyzna tłumaczył, że chłopiec rozpędzonym rowerem „wyskoczył” z bocznej ulicy i pomimo hamowania nie udało się mu uniknąć potrącenia.

W wyniku tego zdarzenia 10-latek z ogólnymi obrażeniami ciała i głowy został przetransportowany do szpitala w Olsztynie. Kierowca mercedesa był trzeźwy.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie