Widzew Łódź - Jagiellonia 1:1. Oceniamy białostockich piłkarzy po meczu w Łodzi. Zagrali lepiej niż w Gliwicach

Wojciech Konończuk
Wojciech Konończuk
W Łodzi Jagiellończycy zagrali lepiej niż w Gliwicach
W Łodzi Jagiellończycy zagrali lepiej niż w Gliwicach jagiellonia.pl
Chociaż wynik spotkania Jagiellonii z Widzewem Łódź był taki sam, jak starcia w Gliwicach z Piastem, czyli 1:1, to gra białostockiego zespołu wyglądała lepiej niż na Górnym Śląsku. Ma to odzwierciedlenie w naszych notach dla Żółto-Czerwonych.

Co prawda znów to rywale byli bliżsi zwycięstwa, ale też w grze Widzewa i Jagi nie było aż takiej różnicy, jak sugerowałyby to miejsca w tabeli obu ekip. Co prawda nadal jest sporo do poprawy, ale Żółto-Czerwoni poprawili wiele elementów, jak chociażby celność podań, mieli też więcej dogodnych okazji do strzelenia gola niż to było w starciu z Piastem.

- Jest mała poprawa w naszej grze w porównaniu do meczu w Gliwicach. Potrzebujemy być może jednej wygranej, żeby złapać więcej pewności siebie - mówi w klubowych mediach Jagiellonii bramkarz Zlatan Alomerović.

Widzew - Jagiellonia 1:1. Długa lista kontuzjowanych

Przy ocenie drużyny trenera Macieja Stolarczyka trzeba brać pod uwagę też to, że szybko boisko opuścić musiał bardzo dobrze spisujący się do momentu odniesienia kontuzji Hiszpan Marc Gual, którego postawę oceniliśmy wysoko.

Lista zawodników leczących urazy w białostockich obozie była dłuższa, bo z Widzewem nie wystąpili też:

  • Michał Pazdan
  • Wojciech Łaski
  • Jesus Imaz
  • Miłosz Matysik
  • Aurelien Nguiamba

Na wyróżnienie zasłużyli też gracze rezerwowi podlaskiej ekipy, których zasługą była wyrównująca bramka. A jak oceniliśmy wszystkich Jagiellończyków? Zapraszamy do galerii.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Widzew Łódź - Jagiellonia 1:1. Oceniamy białostockich piłkarzy po meczu w Łodzi. Zagrali lepiej niż w Gliwicach - Kurier Poranny

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie