Wigry Suwałki - OKS Olsztyn 1:0. Dwa niewykorzystane karne.

(KS)
Drugoligowe Wigry Suwałki pokonały 1:0 OKS Olsztyn. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 41 minucie spotkania Sebastian Świerzbiński.

Suwalczanie odnieśli zasłużone zwycięstwo. Jednak obie drużyny miały stuprocentowe okazje strzeleckie. Obie nie wykorzystały po rzucie karnym. W 32 minucie bramkarz OKS-u Daniel Iwanowski obronił uderzenie z jedenastu metrów Przemysława Łapińskiego. W 66 minucie rzut karny wykonywali goście. Piłka po strzale Pawła Alancewicza trafiła w poprzeczkę suwalskiej bramki.

Jedyny gol padł w 41 mnucie. Sebastian Świerzbiński po podaniu Daniel Ołowniuka zapewnił Wigom wygraną.

Wigry Suwałki - OKS 1945 Olsztyn 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 - Świerzbiński 41.
Wigry Suwałki: Salik - Bajko, Rogoziński, Łapiński, Lauryn - Makuszewski (79 Radzio), Danilczyk, Świerzbiński, Sadowski (64 Kowalski) - Zils (67 Drągowski), Ołowniuk (77 Chudziński).
OKS Olsztyn: Iwanowski - Podhorodecki, Sędrowski, Koprucki, Stefanowicz - Suchocki, Aziewicz, Alancewicz, Filipek (85 Jaroń), Łukasik - Miłkowski.
Żółta kartka: Alancewicz (OKS) Sędziował: Artur Mital (Ciechanów). Widzów: 700.