Wigry Suwałki przegrały dziewiąty mecz w sezonie (WIDEO)

Wigry Suwałki przegrały w II lidze ze Zniczem Pruszków.

Wigry Suwałki poniosły 9 porażkę w sezonie. Tym razem uległy na wyjeździe 0:1 Zniczowi Pruszków. Gospodarze zwycięską bramkę zdobyli w 21. minucie meczu, kiedy Karola Salika pokonał Paweł Bylak.

Znicz miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale i Wigry wypracowały sobie parę okazji na wyrównanie. Tuż przed końcem spotkania piłka po strzale Andrzeja Niewulisa trafiła w poprzeczkę pruszkowskiej bramki.

- Mieliśmy przed tym meczem olbrzymie kłopoty z defensywą. To było widać w pierwszych 20-25 minutach gry. W tym okresie straciliśmy gola. Szkoda tej porażki - powiedział po meczu Donatas Vencevicius, trener Wigier.

Po 17. kolejkach spotkań suwalczanie zajmują 14. miejsce w tabeli II ligi.

Znicz Pruszków - Wigry Suwałki 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 - Bylak 21.
Znicz: Misztal - Wojdyga, Łudziński (75 Machalski), Jędrzejczyk, Kucharski, Januszewski, Duda, Zawodziński (66 Rackiewicz), Kopciński, Makowski, Bylak (79 Kraska).
Wigry: Salik - Świerzbiński, Rogoziński, Makarewicz, Ł. Walicki, Aleksandrowicz, Willer, Niewulis, Barczak (18 Ołowniuk, 59 Yago), Pomian, Mikulenas.
Żółte kartki: Łudziński, Januszewski, Duda (Znicz), Rogoziński (Wigry).

Więcej w poniedziałkowej Gazecie Współczesnej"