0 1 połowa

Raków Częstochowa

3

1 1 połowa

• Koniec spotkania, Efektowne zwycięstwo Rakowa Częstochowa ! Wigry przegrywają 0:3 z liderem pierwszej ligi.

• W ostatniej minucie faulowany Olszewski. żółtą kartką ukarany zawodnik gości.

• Doliczony czas gry, Malinowski chciał zagrać w pole karne do Zachary, to podanie zostało zablokowane.

• Dośrodkowanie Wigier z lewej strony skasowane przez Schwarza, gospodarze nie mają argumentów by zdobyć dzisiaj bramkę - chociaż tą honorową.

• Zmiana w ekipie Papszuna, Zachara w miejsce Lewickiego!

• Wrzutka po stałym fragmencie gry na głowę Petraska, stoper Rakowa bez problemów umieszcza piłkę w siatce !

• GOOOOOL !!!! Tomas Petrasek!

• Na własnej połowie faulowany rywal Wigier, kolejny stały fragment gry dla Rakowa.

• Musiolik zmienia Bartla, wszystko wskazuje na to, że Raków gotowy jest świętować zwycięstwo.

• Adam Radwański oddaje doskonały strzał na bramkę, broni Węglarz a "wyplutą" piłkę nad bramkę przenosi Lewicki!

• Mackiewicz ustępuje miejsca Mroczkowi.

• Rozpędził się z piłką Malinowski, z 16 metra oddaje strzał, jest on niecelny.

• Dośrodkowanie w pole karne Rakowa, Sabiłło zgrywał w stronę Mackiewicza, zabrakło celności.

• Stasiak w miejsce Adamca.

• Malinowski zastępuje Domańskiego

• Dogranie z lewego skrzydła Kuna trafia na głowę Lewickiego, napastnik Rakowa strzałem w okienko zwiększa rezultat !

• GOOOOL !! Szymon Lewicki na 0:2!

• Strzał Lewickiego zbyt słaby by pokonać Węglarza.

• Radwański dośrodkowuje w pole karne, a Domańskiemu zabrakło kilka centymetrów by wślizgiem wpakować piłkę do siatki!

• Dalekie zagranie Wigier trafia do Gliwy.

• Zmiana w suwalskich Wigrach, Polkowski w miejsce Karbowego.

• Wrzutka Adamca, z którą z łatwością radzą sobie zawodnicy Rakowa.

• około 25 metrów od bramki, rzut wolny dla Wigier!

• Kolejne dogranie w pole karne Kuna, trafia w ręce Węglarza.

• Żółta kartka dla Karankiewicza! Rzut wolny dla gości z okolic środka boiska,

• Raków znów nakręca swoje akcje, teraz uderzenie Listkowskiego przelatuje nad bramką !

• Wrzutka w pole karne Wigier wykonane przez Bartla, futbolówka trafia do Węglarza, który ze spokojem wznowi grę,

• Akcja Wigier, nie było zbyt wielkiego zagrożenia, pewna interwencja Gliwy.

• Akcja Rakowa , z lewego skrzydła w pole karne zagrał Kun, Domański musnął futbolówkę a ta ląduje w rękawicach Węglarza.

• Olszewski zatrzymuje nieprzepisowo Kuna, skończyło się na słownej reprymendzie,

• Gramy drugie 45 minut!

• Zawodnicy są już gotowi na drugą połowę, za chwilę gramy.

• W przerwie sektor gości zapełniają kibice z Częstochowy, którzy przyjechali na stadion w Suwałkach pod koniec pierwszej części spotkania.

• 45+1' Fatalne rozegranie tego stałego fragmentu gry przez Wigry, arbiter kończy pierwszą odsłonę!

• Teraz próbują przedrzeć się przez szeregi obronne Rakowa zawodnicy gospodarzy, rzut rożny dla Wigier!

• Piłkę po rzucie rożnym piąstkuje Węglarz i od autu Raków. Ekipa gospodarzy zamknięta na własnej połowie.

• Kolejne zamieszanie w polu karnym Wigier, ostatecznie Domański nabija obrońce Wigier i kolejny korner !

• GOOOOL !!!! TOmas Petrasek strzałem głową wyprowadza Raków na prowadzenie!

• Uderzenie Schwarza zza pola karnego, kozłującą piłkę broni Węglarz, kolejny rzut rożny!

• Ostatnie minuty tej pierwszej połowy, Raków rządzi na murawie w Suwałkach , co raz szybciej szukając dogodnej akcji.

• Szymon Lewicki uderza na dalszy słupek i kapitalnie broni to Węglarz! Będzie korner !

• Kontra Wigier, strzał po ziemi Mackiewicza trafia w posiadanie Gliwy !

• Ależ szansa dla Rakowa! Strzał na bramkę Wigier, początkowo Węglarz zbronił a dobitka Lewickiego trafia w poprzeczkę!

• Kolejna szansa dla gości, piłkę wybija Kuriata.

• Uderzenie Domańskiego zza pola karnego, piłka przelatuje nad poprzeczką!

• Dośrodkowanie z lewej flanki boiska Mackiewicza, piłka w ręce Gliwy!

• Kolejna wrzutka w pole karne, strzał głową Listkowskiego i piłka o centymetry mija słupek bramki!

• Dośrodkowanie Kuna, wybija Karankiewicz i będzie jeszcze aut na wysokości pola karnego !

• Groźna kontra Wigier, Mackiewiczowi spod nóg zabiera piłkę Gliwa!

• Dośrodkowanie Domańskiego ląduje w rękach Węglarza.

• Akcja Lewickiego, mogło być groźne, na szczęście dla gospodarzy przerywa do Karankiewicz i rzut rożny!

• Rozpędzał się Bartczak, na marne, został zatrzymany przed polem karnym Rakowa,

• Domański powrócił do gry, a Raków Częstochowa co raz bardziej napiera na Wigry, gospodarze ratują się drobnymi faulami.

• Leży na murawie Domański , potrzebna pomoc medyków z ławki.

• Bartl uderzył na bramkę, piłka poszybowała wysoko ponad bramką Węglarza, a arbiter i tak odgwizduje ofsajd.

• Kolejny rzut wolny dla Rakowa, będzie szansa na dośrodkowanie.

• Mogli wyjść z kontrą zawodnicy Wigier, Adamec rozpędził się z futbolówką, ale stracił ją w środkowej strefie boiska na rzecz Petraska.

• Domański uderzał ten rzut wolny i kapitalną paradą popisuje się Węglarz ! Korner dla przyjezdnych!

• Faulowany jeden z piłkarzy Rakowa, dobra szansa na otwarcie wyniku po rzucie wolnym na 18 metrze od bramki, a przy piłce Kun.

• Leży na murawie Kuriata, krótka przerwa w grze, zaczną od autu goście.

• Teraz akcja gości, Lewicki próbował uderzyć na bramkę, strzał zablokowany!

• Dośrodkowanie Karbowego trafia w rękawice Gliwy.

• Krótko rozegrany stały fragment gry, ostatecznie wyszedł z tego rzut rożny,

• Strata Kasperkiewicza na własnej połowie, zawodnik gości po chwili faulował Sabiłłę i będzie rzut wolny dla gospodarzy !

• Teraz zbliżyli się do pola karnego Wigier goście, złe zagranie do Bartla i od autu Wigry, szybko przejęli futbolówkę goście.

• Próba akcji Bartczaka z Kuriatą na prawym skrzydle, piłka opuściła boisko i rozpocznie stojący między słupkami Gliwa.

• Aut na wysokości pola karnego Wigier, skutecznie wybija Karankiewicz.

• Od środka rozpoczynają goście z Częstochowy i zaczynamy to spotkanie!

• Ekipa gości wyszła na mecz w swoich czerwono-niebieskich strojach, Wigry na biało. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra - Piotra Urbana.

• Wigry swój pucharowy pojedynek rozegrają w najbliższą środę, a rywalem będzie Stomil Olsztyn.

• Lider z Częstochowy jest niepokonany od 13 kolejek! Wigry nie zaznały zwycięstwa już od 8 spotkań i dziś chcą się przeciwstawić drużynie, która już zakotwiczyła w 1/8 Finału Pucharu Polski, pokonując w środowy wieczór ekstraklasowy Lech Poznań 1:0

• Dziś w Suwałkach pogoda nie nastraja, od rana pada deszcz, jest dość chłodno także miejmy nadzieję, że widowisko rozgrzeje suwalskich kibiców i tych z Częstochowy, bo wszystko wskazuje na to, że są w drodze na stadion miejski w Suwałkach.

• LIDER PRZYJEŻDŻA DO SUWAŁK ! Spotkanie pomiędzy Wigrami Suwałki a Rakowem Częstochową rozpocznie się o godzinie 15! Zapraszamy na relację NA ŻYWO!