Wigry Suwałki w grze o awans do 1. Ligi!

Materiał informacyjny pzbuk.pl
Przed rozpoczęciem sezonu Wigry Suwałki znajdowały się w gronie największych faworytów do wywalczenia awansu i można powiedzieć, że piłkarze tego zespołu potwierdzają przewidywania zakładów bukmacherskich. Na kilka kolejek do końca kampanii 2020/2021 – Wigry znajdują się na miejscu, które gwarantuje udział w barażach, jednak nadal mają szansę na przeskoczenie GKS-u Katowice, czy też Górnika Polkowice. Jak wykorzystać tutaj PZBuk bonus?

Wigry Suwałki

Opcji do wykorzystania PZBuk bonusu na start w najbliższej kolejce będzie wiele, ponieważ ten bukmacher ma w swojej ofercie sporo zakładów na mecz z GKS-em Katowice. Nie jest tajemnicą, że Wigry Suwałki muszą wygrać to starcie, jeśli nadal realnie myślą o wywalczeniu bezpośredniego awansu bez konieczności walki w barażach. Drużyna z województwa warmińsko-mazurskiego zagra na wyjeździe, a w klasyfikacji meczów poza domem plasują się na trzeciej pozycji. Tylko Stal Rzeszów wygrała od nich więcej delegacji.

Wigry będą miały okazję, aby wykorzystać okres gorszej formy GKS-u Katowice, który w ostatnich tygodniach ma problemy z wygrywaniem meczów. Można powiedzieć, że przy Bukowej wracają demony z poprzedniego sezonu, kiedy to mieli awans na wyciągnięcie ręki, a ostatecznie odpadli w barażach.

Wigry w 3 z 4 ostatnich meczów wyjazdowych w Katowicach odniosły zwycięstwo, więc nie można powiedzieć, że stoją tutaj na straconej pozycji. Co prawda zakłady bukmacherskie faworyzują gospodarzy, ale wszystko się może zdarzyć, więc z wykorzystaniem PZBuk bonus trzeba uważać!

GKS Katowice

Drużyna z Katowic w ostatnich tygodniach wyraźnie zawodzi, jednak głównie w meczach wyjazdowych, gdzie uzbierali 3 porażki i 1 remis w poprzednich 4 starciach. Na swoim boisku mają lepsze statystyki, ponieważ zwyciężyli w 4 z 5 minionych rywalizacji.

Pierwsze starcie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wygraną GKS-u, dlatego też nic dziwnego, że kibica tego zespołu liczą na powtórkę. W przypadku wygranej w grze o bezpośredni awans pozostaną już tylko trzy drużyny.

W ofercie zakładów bukmacherskich PZBuk znajdziesz wiele ciekawych opcji do wykorzystania bonusu bukmacherskiego w tym spotkaniu. Zajrzyj na stronę, taką jak właśnie PZBuk i sprawdź, jakie masz możliwości.

Jagiellonia vs Lechia Gdańsk!

Oprócz emocji w 1. Lidze warto również zajrzeć do Ekstraklasy, gdzie Jagiellonia zagra swoje ostatnie spotkanie w obecnej kampanii. Goście zagrają w tym meczu o awans do pucharów, a gospodarze o godne pożegnanie, ponieważ na trybunach zasiądą po raz pierwszy od dłuższego czasu – kibice.

Chcesz kupić bilet na to spotkanie? Zajrzyj tutaj!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Dodaj ogłoszenie