Wigry Suwałki. Zwycięski ostatni sparing przed ligą

Adam Muśko
Adam Muśko
Mecz Sokół Ostróda - Wigry Suwałki
Mecz Sokół Ostróda - Wigry Suwałki facebook wigry suwałki
W ostatnim meczu sparingowym przed nowym sezonem spadkowicz z I ligi Wigry Suwałki wygrały 1:0 z beniaminkiem II ligi Sokołem Ostróda.

Spotkanie miało miejsce w Mrągowie.

Mecz miał wyrównany przebieg. Drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji do zdobycia gola. Gdy wydawało się, że zakończy się bezbramkowym remisem Paweł Gierach został sfaulowany w polu karnym Sokoła i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnym i mocnym strzałem wykorzystał Cezary Sauczek.

Wigry drugoligowe rozgrywki zainaugurują w piątek (28 sierpnia) mecze u siebie z Olimpią Elbląg.

Sokół Ostróda - Wigry Suwałki 0:1 (0:0)
Bramka
: Cezary Sauczek (87. - karny)

Sokół (I połowa): Błażej Niezgoda - Paweł Brzuzy, Wojciech Mazurowski, Karol Żwir - Michał Zimmer, Tomasz Gajda, Kamil Zalewski, Wojciech Kalinowski, Adam Dobosz - Konrad Andrzejczak, Dawid Wolny. (II połowa): zawodnik testowany - Wojciech Kalinowski, Paweł Brzuzy, zawodnik testowany, Mateusz Bachleda, Adam Dobosz - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Łukasz Święty, Daniel Łuczak - zawodnik testowany.

Wigry (I połowa): Jan Balawejder - Paweł Gierach, Michał Ozga, Adrian Piekarski (31. Adrian Karankiewicz), Martin Dobrotka, Daniel Liszka - Oskar Furst, Patryk Czułowski, Bartłomiej Babiarz, Robert Bartczak (40. Adrian Piekarski) - Kacper Wełniak. (II połowa): Hieronim Zoch - Grzegorz Aftyka, Michał Ozga, Martin Dobrotka (71. Adrian Piekarski), Adrian Karankiewicz, Daniel Liszka (85. Paweł Gierach) - Denis Gojko, Jakub Świątek, Bartosz Gużewski, Cezary Sauczek - Kamil Adamek.

Żółte kartki: Niezgoda, Zimmer (Sokół), Karankiewicz (Wigry).