Wigry znokautowane

W. Drażba
W. Drażba
Piłkarze suwalskich Wigier przegrali w zaległym meczu II ligi z Olimpią Elbląg 0:3.

Już po sześciu minutach meczu, rozegranego w Elblągu, Wigry przegrywały 0:2. - Jak można w w tak krótkim czasie stracić dwie bramki, będąc w posiadaniu piłki?! - denerwował się Dariusz Czykier, drugi trener Wigier. - Naszych zawodników w żaden sposób nie tłumaczy grząska i bardzo nierówna murawa. Wystarczyły dwie głupie straty, spowodowane brakiem komunikacji i po pięciu minutach było już pozamiatane, gospodarze mogli nastawić się na ulubioną grę z kontry - dodaje.

Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki 3:0 (3:0). Bramki: 1:0 - Nadijewski 5-karny, 2:0 - Raduszko 6, 3:0 - Wierzba 42.
Wigry: Salik - Grudziński (68 Sawicki), Lauryn, Wenger, Widejko, Baranowski (46 Makaradze), Atanacković (64 Gondek), Sołowiej, Tarnowski, Luksys, Tuttas (28 Romachów).
Żółte kartki: Widejko, Lauryn (Wigry). Sędziował: Dominik Sulkowski (Gdańsk). Widzów: 500.

Inny wynik: Motor Lublin - Wisła Puławy 0:2 (0:1).

1. Wisła Płock 21 43 31-17
2. Puszcza 21 40 38-22
3. Pelikan 19 35 25-14
4. Wisła Puławy 21 34 26-18
5. Radomiak 21 33 31-27
6. Olimpia 21 32 16-9
7. Resovia 19 32 19-13