World of Dance Polska 1 odcinek już w piątek 14 września 2018. Na antenie Polsatu obejrzmy premierę nowego tanecznego show "World of Dance - Polska". W światowej produkcji programie mamy również podlaskie akcenty. W jury zasiada nasz Grajewianin Rafał "Roofie" Kamiński, a na parkiecie zatańczy białostocka grupa tancerzy "Szał". Gdzie obejrzeć pierwszy odcinek "World of Dance - Polska"?

World of Dance Polska 2018. Gdzie oglądać premierę pierwszego odcina World of Dance? 14.09. [POLSAT, IPLA, YOUTUBE]

Zobacz galerię

World of Dance - Polska będzie miało swoją premierę już w piątek 14 września 2018. To jeden z najbardziej prestiżowych programów telewizyjnych na świecie, którego producentem jest Jennifer Lopez. Ale to nie jedyny powód, dla którego powinniśmy obejrzeć dziś World of Dance - Polska.

Czytaj też: Szał! Tancerze z Białegostoku w programie "World of dance" Jennifer Lopez

World of Dance - Polska. W jurach zasiada Podlasianin Rafał "Roofie" Kamiński

W jurach zasiada m.in.: Rafał "Roofi" Kamiński. Pochodzi z woj. podlaskiego, a dokładnie z Grajewa. Możemy go również oglądać w białostockiej grupie tanecznej formacji Fair Play Crew. "Roofi" znany jest jako specjalista od hip-hopu oraz breakdance’u. Szkolił się w szkołach w Los Angeles. Jest również finalistą 1. edycji "You Can Dance". Furorę zrobił również w "Tańcu z gwiazdami".

Tancerze z Białegostoku w programie World of Dance - Polska

To nie koniec podlaskich akcentów w światowym programie. Oprócz Rafała Kamińskiego na antenie Polsatu zobaczymy również białostockich tancerzy grupy tańca "Szał".

World of Dance - Polska. Co to za program?

"World of Dance" to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez.

World of Dance Polska 2018. Gdzie oglądać premierę pierwszego odcina World of Dance? 14.09. [POLSAT, IPLA, YOUTUBE]

Nowy taneczny show Telewizji Polsat zadebiutuje już 14 września. Światowy hit będzie można oglądać w każdy piątek, o godz. 20.05.

- To nie jest kolejny talent show. To spektakularne widowisko, które przenosi taniec w zupełnie nowy wymiar - czytamy na oficjalnej stronie Polsatu.

Najlepsi tancerze z Polski i ze świata w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów, będą oceniani przez profesjonalne jury: Edytę Herbuś, Michała Malitowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego.

World of Dance - Polska. Gdzie oglądać? O której godzinie premiera?

Wordl of Dance - Polska będzie można oglądać już 14 września w piątek na antenie Polsatu o godzinie 20.00.

World of Dance Polska 2018. Gdzie oglądać premierę pierwszego odcina World of Dance? 14.09. [POLSAT, IPLA, YOUTUBE]

TM - Jurorzy "World of dance" o programie