Wybieramy Miss Podlasia Czytelników i Internautów Gazety Współczesnej

(jch)
Od lewej: Martyna Zimnoch, Kinga Chrzanowska, Małgorzata Żochowska.
Od lewej: Martyna Zimnoch, Kinga Chrzanowska, Małgorzata Żochowska. Archiwum
Trwa głosowanie na Miss Internautów i Czytelników „Gazety Współczesnej” zarówno w kategorii dorosłych, jak i nastolatek.

Do tej pory (środa, godzina 9) najwięcej głosów zdobyły:

Dorosłe: Martyna Zimnoch (2566), Kinga Chrzanowska (2539), Małgorzata Żochowska (2509)

Nastolatki: Iga Cemer (2406), Magdalena Makarowska (2224), Aleksandra Czech (2150)

Głosowanie na Miss Podlasia Czytelników i Internautów Gazety Współczesnej 2016

Głosowanie na Miss Podlasia Nastolatek Czytelników i Internautów Gazety Współczesnej

Jak głosować?

Dziewczyna, która zdobędzie tytuł Miss Internautów i Czytelników „Gazety Współczesnej” w kategorii dorosłych, otrzyma nagrody o łącznej wartości 6100 zł (brutto), zaś na tę, która wygra w naszym plebiscycie w kategorii nastolatek, czekają nagrody o wartości 3100 zł (brutto).

Gazeta Współczesna

Miss Podlasia Czytelników i Internautów „Gazety Współczesnej” w obu kategoriach (dorosłych i nastolatek) wybieramy spośród finalistek konkursu Miss Podlasia 2016 i Miss Podlasia Nastolatek 2016. Zdjęcia wszystkich 32 finalistek można zobaczyć na stronie www.wspolczesna.pl. Tam też znajduje się szczegółowy regulamin naszego plebiscytu.

Przypominamy, że głosować można za pośrednictwem SMS-ów i Facebooka. Aby oddać głos na wybraną kandydatkę, wystarczy wysłać SMS-a na numer 72355 w treści wpisując: kobieta. (w kategorii dorosłych) lub dziewczyna. (w kategorii nastolatek) - po kropce należy wpisać numer przypisany danej kandydatce, np. kobieta.17 lub dziewczyna.17

Każdy Czytelnik, który wyśle SMS-a, otrzyma kod dostępu do e-wydania „Współczesnej”. Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Każdy wysłany SMS będzie liczony jako pięć głosów na daną kandydatkę. Uczestnik plebiscytu może wysłać dowolną liczbę SMS-ów i tym samym zwiększyć szanse swojej kandydatki na zwycięstwo, a jednocześnie uzyskać dostęp do dowolnej liczby bieżących e-wydań „Współczesnej” (odpowiadających dniu wysłania SMS-a). Za pomocą SMS-ów głosować można do 15 maja, do godz. 23.59.

Głosowanie odbywa się również za pośrednictwem Facebooka - poprzez kliknięcie na „Głosuj za”. Potrwa do 29 kwietnia do godz. 14. Aby oddać głos za pośrednictwem Facebooka, trzeba zalogować się na swoje konto na FB i powiązać je ze swoim kontem w serwisie www.wspolczesna.pl.

Następnie przez kliknięcie „Głosuj za” oddajemy swój głos na wybraną kandydaturę. Jedno kliknięcie liczone będzie jako dwa głosy na daną kandydatkę. Dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 1 za pośrednictwem jednego konta uczestnika w aplikacji FB.

Tytuł Miss Podlasia Czytelników i Internautów „Gazety Współczesnej” 2016 otrzyma ta dziewczyna, która zdobędzie najwięcej głosów - liczonych zarówno z SMS-ów jak i z FB. Zdobywczyni tego tytułu w kategorii dorosłych dostanie nagrody o łącznej wartości 6100 zł brutto, zaś w kategorii nastolatek o wartości 3100 zł brutto. Bardzo cenne otrzymają też laureatki II i III miejsca w naszym plebiscycie - w obu kategoriach.

Wyniki plebiscytu Miss Podlasia Czytelników i Internautów „Gazety Współczesnej” 2016 zostaną ogłoszone podczas finałowej gali konkursu Miss Podlasia 2016 - 19 maja w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku.

Wideo

Dodaj ogłoszenie