Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - nyski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    gmina: Nysa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Aneta Maria Blacharska
      128 (0,58%)
    2. 3 Jan Kanonowicz
      175 (0,79%)
    3. 1 Wincenty Antoni Galla
      471 (2,12%)
    4. 2 Tomasz Mariusz Jazienicki
      568 (2,56%)
    5. 6 Stanisław Rogulski
      227 (1,02%)
    6. 12 Radosław Łukasz Dunaj
      83 (0,37%)
    7. 9 Urszula Cecylia Ferenc
      143 (0,64%)
    8. 8 Izabela Jadwiga Grzybowska
      138 (0,62%)
    9. 10 Joanna Alicja Kapera-Basoń
      134 (0,60%)
    10. 7 Bartłomiej Tadeusz Robel
      107 (0,48%)
    11. 5 Elżbieta Teresa Gabis
      171 (0,77%)
    12. 11 Henryk Świgost
      78 (0,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Aleksandra Stefania Mruk
      19 (0,09%)
    2. 11 Arkadiusz Piotr Matejaszek
      22 (0,10%)
    3. 3 Elżbieta Barbara Sanocka
      159 (0,72%)
    4. 2 Maciej Michał Janusz
      119 (0,54%)
    5. 1 Danuta Anna Wąsowicz-Hołota
      564 (2,54%)
    6. 5 Czesława Zubrzycka
      72 (0,32%)
    7. 9 Piotr Marcin Janczak
      29 (0,13%)
    8. 4 Jerzy Józef Lichosik
      26 (0,12%)
    9. 6 Tadeusz Wierdak
      127 (0,57%)
    10. 7 Elżbieta Jadwiga Cieleń
      55 (0,25%)
    11. 8 Mirosława Jolanta Zaleska-Sikorska
      19 (0,09%)
    12. 12 Mariusz Stanisław Skalny
      72 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Krystian Andrzej Lech
      94 (0,42%)
    2. 1 Maria Magdalena Żukowska-Jacykowska
      1 167 (5,26%)
    3. 9 Anna Julia Nowak
      100 (0,45%)
    4. 4 Henryk Władysław Szewczuk
      613 (2,76%)
    5. 2 Kazimierz Władysław Wawryczuk
      411 (1,85%)
    6. 10 Rafał Andrzej Mazański
      126 (0,57%)
    7. 6 Jacek Krzysztof Chwalenia
      781 (3,52%)
    8. 3 Kazimierz Jan Rozumek
      1 085 (4,89%)
    9. 8 Katarzyna Rzepecka
      101 (0,46%)
    10. 5 Elżbieta Sylwia Chabińska
      293 (1,32%)
    11. 12 Janusz Leon Kurowski
      241 (1,09%)
    12. 11 Maria Paulina Gorska
      71 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

    kandydatliczba głosów

    1. 9 Szymon Roman Brząkała
      109 (0,49%)
    2. 12 Urszula Halina Stychno
      174 (0,78%)
    3. 1 Piotr Paweł Bobak
      1 849 (8,34%)
    4. 2 Wojciech Michał Zwardoń
      435 (1,96%)
    5. 3 Joanna Małgorzata Burska
      545 (2,46%)
    6. 4 Anna Maria Maruk
      497 (2,24%)
    7. 5 Zofia Kazimiera Skałuba-Filipow
      74 (0,33%)
    8. 6 Adam Marian Czabanowski
      310 (1,40%)
    9. 7 Danuta Naciasta
      168 (0,76%)
    10. 10 Marcin Albin Lichoń
      154 (0,69%)
    11. 8 Krzysztof Stanisław Kulpa
      121 (0,55%)
    12. 11 Jerzy Charytanowicz
      150 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Adam Fujarczuk
      811 (3,66%)
    2. 2 Andrzej Dariusz Pyziak
      221 (1,00%)
    3. 3 Mieczysław Łużny
      270 (1,22%)
    4. 5 Alicja Grubiak
      54 (0,24%)
    5. 4 Ryszard Walawender
      118 (0,53%)
    6. 7 Ewa Jolanta Turniak
      44 (0,20%)
    7. 6 Jacek Jan Tyczka
      95 (0,43%)
    8. 10 Irena Maria Sosulska
      106 (0,48%)
    9. 8 Gabriela Jadwiga Sowa
      39 (0,18%)
    10. 12 Piotr Stanisław Nowicki
      23 (0,10%)
    11. 11 Monika Dorota Kamińska
      37 (0,17%)
    12. 9 Dariusz Stanisław Pięch
      256 (1,15%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jolanta Danuta Barska
      913 (4,12%)
    2. 3 Józef Piotr Barcik
      189 (0,85%)
    3. 10 Zygmunt Albin Zalewski
      34 (0,15%)
    4. 9 Maria Lutecka
      124 (0,56%)
    5. 8 Izabela Ewa Popiel
      22 (0,10%)
    6. 6 Grażyna Lucyna Kaczmarczyk
      266 (1,20%)
    7. 1 Tadeusz Jamróz
      604 (2,72%)
    8. 7 Stanisława Natalia Zawadzka
      40 (0,18%)
    9. 4 Krzysztof Toruński
      312 (1,41%)
    10. 5 Józefa Halina Ziemnik
      91 (0,41%)
    11. 11 Zbigniew Roman Korzekwa
      42 (0,19%)
    12. 12 Aleksander Andrzej Juszczyk
      76 (0,34%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Tomasz Aranowicz
      808 (3,64%)
    2. 4 Ireneusz Jan Szafraniec
      169 (0,76%)
    3. 3 Grzegorz Samborski
      850 (3,83%)
    4. 6 Urszula Magdalena Siniawa
      126 (0,57%)
    5. 8 Ewa Teresa Wojcieszczak-Mateja
      26 (0,12%)
    6. 5 Renata Elżbieta Kowalczyk
      118 (0,53%)
    7. 10 Mariusz Mieczysław Janos
      63 (0,28%)
    8. 12 Piotr Grzegorz Tarapata
      125 (0,56%)
    9. 11 Małgorzata Beata Czuczman
      184 (0,83%)
    10. 1 Daniel Rafał Palimąka
      1 407 (6,34%)
    11. 9 Magdalena Justyna Bajtek-Bejczuk
      55 (0,25%)
    12. 7 Alicja Futoma-Musioł
      90 (0,41%)

    Okręg 2

    gmina: Głuchołazy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marzena Ewa Grubiak
      126 (1,45%)
    2. 2 Antoni Ożóg
      117 (1,34%)
    3. 3 Krystyna Anna Jarosz
      98 (1,12%)
    4. 5 Maria Helena Kopaczyńska
      120 (1,38%)
    5. 1 Jan Pachota
      553 (6,34%)
    6. 6 Kamil Wojciech Drobek
      51 (0,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Grażyna Bortniczuk
      640 (7,34%)
    2. 2 Halina Iwona Augustyn
      329 (3,77%)
    3. 1 Henryk Mieczysław Kamiński
      733 (8,41%)
    4. 3 Piotr Kędroń
      227 (2,60%)
    5. 4 Beata Anna Karuga
      171 (1,96%)
    6. 5 Marek Janusz Mytnik
      60 (0,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Beata Alina Puzia
      100 (1,15%)
    2. 1 Szymon Jakub Pleszczak
      595 (6,83%)
    3. 2 Marzena Beata Ludwa
      142 (1,63%)
    4. 4 Magdalena Lisowska
      79 (0,91%)
    5. 5 Marcin Tomasz Mencel
      20 (0,23%)
    6. 6 Piotr Henryk Wydra
      50 (0,57%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jolanta Gawlik
      43 (0,49%)
    2. 1 Jerzy Zenon Dunaj
      541 (6,21%)
    3. 2 Piotr Chrobak
      148 (1,70%)
    4. 3 Lilla Maria Żurek
      88 (1,01%)
    5. 6 Krzysztof Mieczysław Grzelak
      41 (0,47%)
    6. 5 Maria Rogucka
      61 (0,70%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Monika Bukowiec
      59 (0,68%)
    2. 1 Grzegorz Leszek Gunia
      375 (4,30%)
    3. 3 Wanda Krystyna Rzeszutko
      103 (1,18%)
    4. 6 Ryszard Kowal
      110 (1,26%)
    5. 2 Janusz Wojciech Zapiór
      736 (8,44%)
    6. 5 Małgorzata Matyja
      41 (0,47%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jacek Jerzy Kanarski
      523 (6,00%)
    2. 4 Grzegorz Tadeusz Rudecki
      258 (2,96%)
    3. 2 Paweł Andrzej Szymkowicz
      1 043 (11,97%)
    4. 6 Joanna Ewa Jankowska
      60 (0,69%)
    5. 5 Grażyna Bożena Struzik
      134 (1,54%)
    6. 3 Agata Agnieszka Maślańczyk
      141 (1,62%)

    Okręg 3

    gminy: Otmuchów, Paczków

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Piotr Jan Woźniak
      1 196 (11,03%)
    2. 3 Zdzisław Kazimierz Michael
      88 (0,81%)
    3. 5 Małgorzata Joanna Kurowska
      153 (1,41%)
    4. 2 Piotr Józef Piekarski
      183 (1,69%)
    5. 4 Wanda Monika Szeląg
      100 (0,92%)
    6. 7 Kinga Maria Korzec
      96 (0,89%)
    7. 6 Jarosław Waldemar Soszek
      138 (1,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Renata Małgorzata Bednarz
      85 (0,78%)
    2. 3 Ewa Karolina Pawlinów
      82 (0,76%)
    3. 1 Sebastian Łukasz Kornaś
      697 (6,43%)
    4. 5 Radosław Grzegorz Napieracz
      121 (1,12%)
    5. 2 Damian Dawid Płaczek
      80 (0,74%)
    6. 7 Dorota Agnieszka Michaliszyn
      15 (0,14%)
    7. 6 Ewa Stanisława Borys
      30 (0,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Marek Władysław Mucha
      441 (4,07%)
    2. 2 Danuta Górska
      423 (3,90%)
    3. 1 Zbigniew Józef Karnaś
      854 (7,88%)
    4. 4 Marta Anna Łuszcz
      280 (2,58%)
    5. 5 Piotr Krzysztof Janczar
      329 (3,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bogdan Andrzej Wyczałkowski
      687 (6,34%)
    2. 3 Zbigniew Majka
      213 (1,96%)
    3. 6 Janina Franciszka Pomietło
      114 (1,05%)
    4. 1 Paweł Michał Stępkowski
      416 (3,84%)
    5. 5 Ewa Krótkiewicz
      30 (0,28%)
    6. 7 Magdalena Beata Budnik
      48 (0,44%)
    7. 4 Łukasz Marian Galica
      240 (2,21%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mieczysław Bolesław Wilczek
      297 (2,74%)
    2. 1 Henryk Mamala
      281 (2,59%)
    3. 3 Józef Stanisław Stachera
      317 (2,92%)
    4. 5 Stanisława Grabowska
      25 (0,23%)
    5. 7 Wiesław Czapiga
      125 (1,15%)
    6. 6 Krystyna Rozalia Gryglas
      43 (0,40%)
    7. 4 Sylwia Małgorzata Grabowska-Hoc
      21 (0,19%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Leszek Wiktor Podruczny
      70 (0,65%)
    2. 6 Katarzyna Ewa Kociubińska
      80 (0,74%)
    3. 1 Czesław Biłobran
      873 (8,05%)
    4. 4 Dorota Izabela Przewrocka
      39 (0,36%)
    5. 2 Elżbieta Stanisława Chronowska
      108 (1,00%)
    6. 3 Zbigniew Tadeusz Tokarczyk
      95 (0,88%)
    7. 5 Urszula Maria Giża
      115 (1,06%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Leszek Andrzej Żak
      149 (1,37%)
    2. 1 Teresa Grażyna Nosal
      826 (7,62%)
    3. 2 Magdalena Adelajda Śmietanka
      70 (0,65%)
    4. 5 Ireneusz Stanisław Grzych
      21 (0,19%)
    5. 4 Krzysztof Grzegorz Erm
      22 (0,20%)
    6. 6 Anna Dudek
      53 (0,49%)
    7. 7 Adam Robert Kraus
      73 (0,67%)

    Okręg 4

    gminy: Kamiennik, Korfantów, Łambinowice, Pakosławice, Skoroszyce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Włodzimierz Antoni Figiel
      385 (3,64%)
    2. 2 Anna Edyta Ziółkowska-Woźny
      284 (2,69%)
    3. 3 Małgorzata Czarnecka
      151 (1,43%)
    4. 7 Ewelina Maria Kopcisz
      176 (1,66%)
    5. 5 Zdzisław Osiński
      166 (1,57%)
    6. 4 Marek Aleksander Lipka
      232 (2,19%)
    7. 6 Tomasz Kliś
      81 (0,77%)
    8. 8 Krzysztof Jamróz
      185 (1,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Karolina Marzena Duszyńska
      13 (0,12%)
    2. 5 Ewelina Wioletta Łękawska
      31 (0,29%)
    3. 3 Kamila Wierzbińska
      28 (0,26%)
    4. 2 Krzysztof Wojciech Pięk
      58 (0,55%)
    5. 1 Jacek Władysław Małacha
      65 (0,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bogumiła Joanna Skałecka
      265 (2,51%)
    2. 1 Damian Eugeniusz Wylężek
      914 (8,64%)
    3. 2 Andrzej Leszek Kruczkiewicz
      631 (5,97%)
    4. 5 Barbara Renata Wdowikowska
      141 (1,33%)
    5. 4 Przemysław Skowroński
      458 (4,33%)
    6. 8 Małgorzata Magdij
      191 (1,81%)
    7. 6 Konstanty Michał Stachoń
      180 (1,70%)
    8. 7 Kamila Maj
      219 (2,07%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jadwiga Stanisława Misiura
      326 (3,08%)
    2. 7 Zygfryd Walenty Opara
      54 (0,51%)
    3. 6 Michał Andrzej Wajs
      27 (0,26%)
    4. 4 Adam Bernard Gabryel
      14 (0,13%)
    5. 3 Krystyna Stefania Trzcińska
      57 (0,54%)
    6. 2 Magdalena Anna Syposz
      132 (1,25%)
    7. 5 Joanna Anna Bojkowska
      75 (0,71%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002"

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Agnieszka Magdalena Włudyga
      85 (0,80%)
    2. 6 Lidia Michalina Gończowska
      52 (0,49%)
    3. 2 Zdzisław Martyna
      351 (3,32%)
    4. 5 Łukasz Mateusz Derkacz
      138 (1,30%)
    5. 8 Danuta Gabriela Korzeniowska
      744 (7,04%)
    6. 1 Janusz Roman Jaskot
      602 (5,69%)
    7. 3 Stanisław Jan Lipka
      173 (1,64%)
    8. 4 Krzysztof Jagusz
      265 (2,51%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Alina Maria Baran
      330 (3,12%)
    2. 2 Zbigniew Józef Surowiecki
      475 (4,49%)
    3. 1 Bożena Zofia Lewińska
      516 (4,88%)
    4. 6 Zdzisław Pamuła
      104 (0,98%)
    5. 4 Irena Kłakowicz
      70 (0,66%)
    6. 5 Marianna Hołyńska
      46 (0,43%)
    7. 8 Helena Rzepka
      83 (0,78%)
    8. 7 Józef Walichiewicz
      16 (0,15%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Jan Wojciech Wierzchowiec
      213 (2,01%)
    2. 2 Krzysztof Dariusz Pawłowski
      286 (2,70%)
    3. 4 Anna Danuta Dzierża
      69 (0,65%)
    4. 5 Józef Andrzej Sokołowski
      94 (0,89%)
    5. 7 Monika Elżbieta Dawidowicz
      52 (0,49%)
    6. 8 Joanna Beata Abram
      92 (0,87%)
    7. 6 Urszula Marianna Szelwach
      86 (0,81%)
    8. 3 Piotr Jan Adam
      94 (0,89%)

    Wyniki, nowi radni

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    Czyste powietrze! Sprawdź jak zadbać o czyste powietrze i pozyskać dopłaty.

    Czyste powietrze! Sprawdź jak zadbać o czyste powietrze i pozyskać dopłaty.

    III Podlaskie Targi Pracy - PRZEGLĄDAJ FIRMY I SZUKAJ SWOJEJ OFERTY PRACY

    III Podlaskie Targi Pracy - PRZEGLĄDAJ FIRMY I SZUKAJ SWOJEJ OFERTY PRACY

    Sonda

    Czy regularnie płacisz abonament RTV?

    Najczęściej czytane