Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Przechodzisko, Drelów ulice: Zachodnia, Nowa, Augustówka
Pokaż więcej
Wiesław Antoni Szykut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(52,26%)
Stanisław Olesiejuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
74
(47,74%)
Okręg 2
Drelów ulice: Dworska, Grańska, Horodek, Leśna, Łysa Góra, Świerkowa, Wschodnia, Świętego Onufrego, Ogrodowa, Poprzeczna, Spokojna
Pokaż więcej
Marian Semeniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(54,05%)
Bożena Katarzyna Andrzejuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
68
(45,95%)
Okręg 3
Drelów ulice: Akacjowa, Bankowa, Kasztanowa, Lipowa, Męczenników Podlaskich, Nadbrzeżna, Szkolna, Wesoła
Pokaż więcej
Stanisław Cybulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(30,23%)
Anna Ciesielska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
150
(69,77%)
Okręg 4
Kwasówka, Łózki numery domów od 76 do 106
Pokaż więcej
Janusz Roman Jaroszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(42,86%)
Dariusz Kowalczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
80
(57,14%)
Okręg 5
Łózki, numery domów od 1 do 75 i od 109 do końca
Pokaż więcej
Sławomir Andrzej Łajtar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(39,46%)
Mirosław Franciszek Daciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
89
(60,54%)
Okręg 6
Sławomir Antoni Bogucki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(28,47%)
Ewa Tarasiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(71,53%)
Okręg 7
Dołha, numery domów od 2 do 65 i od 120 do końca
Pokaż więcej
Andrzej Lejman
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(45,52%)
Marcin Jan Korolczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(54,48%)
Okręg 8
Sokule, Dołha numery domów od 66 do 119
Pokaż więcej
Ewa Olesiejuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(41,82%)
Krzysztof Antoni Tomczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(26,36%)
Anna Cieślikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
35
(31,82%)
Okręg 9
Bożena Jakubowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(45,74%)
Zenon Jan Korniluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
70
(54,26%)
Okręg 10
Jan Antoni Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(45,45%)
Mirosław Magier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
120
(54,55%)
Okręg 11
Gabriela Sposób
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(28,40%)
Dorota Katarzyna Grzeszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
116
(71,60%)
Okręg 12
Aleksandrówka, Wólka Łózecka
Pokaż więcej
Renata Klimiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(31,82%)
Eugeniusz Tomasz Szabaciuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(38,18%)
Agnieszka Anna Wdowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
33
(30,00%)
Okręg 13
Pereszczówka, Strzyżówka, Żerocin numery domów od 38A do 71A
Pokaż więcej
Anna Barbara Martyniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(28,07%)
Tomasz Bieniek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(17,54%)
Dariusz Kieczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
93
(54,39%)
Okręg 14
Żerocin numery domów od 1 do 38 i od 72 do końca
Pokaż więcej
Ryszard Mariusz Jaszczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(53,79%)
Janina Waszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
67
(46,21%)
Okręg 15
Witoroż, Danówka, Leszczanka
Pokaż więcej
Jerzy Michaluk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(64,94%)
Stanisław Kuźmiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA WSZYSTKICH
54
(35,06%)