Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Legnica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Aleja Czerwonych Maków, Aleja Zwycięstwa, Aleja 100 – lecia Odzyskania Niepodległości, Artyleryjska, Asnyka, Astrów, Bankowa, Bartnicza, Będzińska, Bławatkowa, Boiskowa, Bolesława Leśmiana, Borsucza, Bratkowa, Brzoskwiniowa, Ceglana, Chabrowa, Chłapowskiego, Chłopska, Chojnowska nieparzyste od Nr 93 do końca i parzyste od Nr 98 do końca, Chorzowska, Czesława Miłosza, Daktylowa, Dekarska, Domejki, Filtrowa, Fiołkowa, Generała Andersa, Gniewomierska, Goździkowa, Grabskiego, Groszkowa, Grunwaldzka, Grzybowa, Handlowa, Hodowców, Ignacego Krasickiego, Inwalidów, Jana Brzechwy, Jana Lechonia, Jana Pawła II, Janiny Porazińskiej, Janowska, Jasińskiego, Jaśminowa, Jaworzyńska, Jęczmienna, Kaskady, Katowicka, Kawaleryjska, Kilińskiego, Klubowa, Kołobrzeska, Konopnickiej, Konwaliowa, Kornela Makuszyńskiego, Kosiarzy, Kosmonautów, Kossak, Kościuszki, Kubusia Puchatka, Leśna, Liliowa, Lindego, Lipnicka, Lotnicza, Lubuska, Łączna, Łukasińskiego, Makowa, Malwowa, Marcinkowskiego, Marynarska, Mickiewicza, Miejska, Mieszka I, Mikołowska, Monterska, Morelowa, Mostowa, Muzealna, Myśliwska, Nasienna, Niezapominajek, Nowodworska, Okrzei, Olkuska, Orzechowa, Orzeszkowej, Oświęcimska, Owocowa, Palmowa, Pancerna, Pawłowicka, Piechoty, Pierwiosnków, Pigwowa, Plac Łużycki, Plac Słowiański, Plac Ottomara Oertela, Podgórska, Południowa, Poselska, Powstańców Śląskich, Przesmyk, Pszczyńska, Raciborska, Rataja, Reja, Reymonta, Rondo Bitwy Legnickiej 1241 r. , Rondo Unii Europejskiej, Roosevelta, Rumiankowa, Rybnicka, Sadownicza, Saneczkowa, Saperska, Sarnia, Sempołowskiej, Siemianowicka, Sienkiewicza, Sienna, Skarbka, Skwer Orląt Lwowskich, Słonecznikowa, Słowackiego, Smokowicka, Solińska, Sosnowiecka, Spacerowa, Spółdzielcza, Stokrotek, Storczykowa, Stroma, Szkolna, Szwoleżerów, Świętego Maksymiliana Kolbe, Świętej Elżbiety, Tadeusza Boya – Żeleńskiego, Tarasa Szewczenki, Tatarska, Transportowa, Traugutta, Tulipanowa, Tyska, Wały Jaworzyńskie, Warzywna, Westerplatte, Widokowa, Wielogórska, Wilcza, Wiśniowa, Wjazdowa, Władysława Orkana, Wodna, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zabrzańska, Zachodnia, Zbigniewa Herberta, Zdrowia, Zduńska, Zielna, Złocieniowa, Złotoryjska nieparzyste od Nr 39 do końca i parzyste od Nr 48 do końca, Żeromskiego, Żniwna, Żołnierska, Żółkiewskiego, Żytnia.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Marcin Tamioła
      620 (7,41%)
    2. 3 Elżbieta Rodak
      68 (0,81%)
    3. 2 Tomasz Kaptur
      79 (0,94%)
    4. 5 Marek Maciej Turek
      31 (0,37%)
    5. 6 Danuta Barbara Rajczakowska-Hawrot
      45 (0,54%)
    6. 7 Alicja Bombała
      51 (0,61%)
    7. 4 Alicja Paulina Przerywacz
      33 (0,39%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Karolina Katarzyna Jaczewska-Szymkowiak
      506 (6,05%)
    2. 5 Mateusz Adam Górak
      82 (0,98%)
    3. 4 Krystyna Mirończyk
      96 (1,15%)
    4. 6 Anna Ludmiła Gałęzowska
      74 (0,88%)
    5. 7 Jacek Leon Woźniak
      90 (1,08%)
    6. 2 Piotr Tomasz Niemiec
      564 (6,74%)
    7. 1 Lesław Bronisław Rozbaczyło
      913 (10,91%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Joanna Sylwia Stokłosa
      82 (0,98%)
    2. 6 Bartosz Lewandowski
      54 (0,65%)
    3. 3 Anna Agnieszka Bałka-Kluwak
      87 (1,04%)
    4. 5 Tomasz Butyński
      55 (0,66%)
    5. 1 Wojciech Łukasz Nazarewicz
      268 (3,20%)
    6. 2 Barbara Urszula Barszcz-Szczypiorska
      38 (0,45%)
    7. 7 Krzysztof Antoni Lawryńciów
      57 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRZAKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Szczęsny Juniszewski
      259 (3,10%)
    2. 6 Anna Agnieszka Kącka
      147 (1,76%)
    3. 4 Marek Tadeusz Filipek
      347 (4,15%)
    4. 1 Ryszard Andrzej Kępa
      1 072 (12,82%)
    5. 3 Anna Lucyna Butrym
      267 (3,19%)
    6. 5 Arkadiusz Jan Zając
      54 (0,65%)
    7. 7 Anna Barbara Wolniewicz
      130 (1,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Renata Małgorzata Najdecka
      165 (1,97%)
    2. 1 Łukasz Laszczyński
      958 (11,45%)
    3. 2 Anna Płucieniczak
      602 (7,20%)
    4. 4 Grażyna Majchrzyk
      188 (2,25%)
    5. 6 Andrzej Janusz Makowski
      70 (0,84%)
    6. 5 Adam Józef Stępień
      139 (1,66%)
    7. 7 Arkadiusz Mateusz Wisłocki
      74 (0,88%)

    Okręg 2

    Akacjowa, Aleja Czynu Młodych, Aleja Krasińskiego, Aleja Orła Białego, Aleja Oswobodzenia, Aleja Platanowa, Anielewicza, Bagienna, Bilsego, Biskupia, Bobrowa, Boczna, Bolesława Chrobrego, Brama Głogowska, Brzozowa, Bukowa, Bydgoska, Bytomska, Chocianowska, Chojnowska nieparzyste od Nr 1 do Nr 91 i parzyste od Nr 2 do Nr 96, Ciemna, Cisowa, Cyprysowa, Czarna, Dobrzejowska, Drohobycka, Drzymały, Dworcowa, Działkowa, Dziennikarska, Franciszkańska, Fredry, Garncarska, Generała Dąbrowskiego, Gliwicka, Głogowska, Głowackiego, Gorzowska, Grabowa, Grodzieńska, Grodzka, Gryczana, Gwarna, Henryka Pobożnego, Hetmańska, Hutników, Jagiellońska, Jarzębinowa, Jasna, Jesionowa, Jordana, Kardynała Kominka, Kasztanowa, Kąpielowa, Kobylińska, Kochanowskiego, Kolejowa, Korczaka, Korfantego, Koronna, Kraszewskiego, Kresowa, Krótka, Krzemieniecka, Książęca, Księdza Gładysza, Księdza Ściegiennego, Ks. Tadeusza Łączyńskiego, Leszczyńska, Libana, Lipowa, Lubińska, Lwowska, Magnoliowa, Mała, Mariacka, Masarska, Matejki, Miłkowicka, Miodowa, Młynarska, Modrzewiowa, Murarska, Najświętszej Marii Panny, Nektarowa, Nowa, Nowogródzka, Nowy Świat, Ojców Zbigniewa i Michała, Okólna, Paderewskiego, Parkowa, Partyzantów, Pawicka, Piastowska, Piątnicka, Piekarska, Pińska, Plac Bohaterów Getta, Plac Franciszkański, Plac Gdański, Plac Katedralny, Plac Klasztorny, Plac 3 Maja, Plac Mariacki, Plac Pastora Meisslera, Plac Piastowski, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Warzywny, Plac Wilsona, Plac Wolności, Plac Zamkowy, Platanowa, Plater, Pocztowa, Polkowicka, Polna, Potoczek, Poznańska, Północna, Prusa, Przechodnia, Przemkowska, Przemysłowa, Przeskok, Pszczelarska, Radwanicka, Rolnicza, Rybacka, Rycerska, Rynek, Rzeszotarska, Sejmowa, Senatorska, Sierocińska, Skarbowa, Skłodowskiej – Curie, Skośna, Skwer Franciszka Pałki, Skwer Przyjaciół Dzieci, Słubicka, Stacyjna, Stanisławowska, Stefana Batorego, Struga, Stryjska, Szczecińska, Szczytnicka, Szpitalna, Ścinawska, Środkowa, Świętego Jana, Świętego Piotra, Świętego Wojciecha, Tarnopolska, Torowa, Toruńska, Wałbrzyska, Wały Królowej Jadwigi, Wały Księcia Poniatowskiego, Wały Rzeczne, Wazów, Wiatrakowa, Wileńska, Witelona, Władysława Łokietka, Wrocławska od Nr 1 do Nr 50, Zamkowa, Zawietrzna, Zbożowa, Zielona, Złotego Florena, Złotoryjska nieparzyste od Nr 1 do Nr 37 i parzyste od Nr 2 do Nr 46, Żeglarska, Żwirki i Wigury.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Czesława Niżnik
      307 (3,68%)
    2. 2 Monika Lidia Serkies
      89 (1,07%)
    3. 5 Rafał Paweł Ciak
      15 (0,18%)
    4. 3 Joanna Agnieszka Widz
      71 (0,85%)
    5. 4 Jan Kazimierz Brzozowski
      31 (0,37%)
    6. 7 Dorota Monika Cieciak
      25 (0,30%)
    7. 8 Grażyna Beata Sokołowska
      116 (1,39%)
    8. 6 Mirosław Adam Drozd
      26 (0,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Aleksandra Anna Krzeszewska
      229 (2,75%)
    2. 1 Jarosław Krzysztof Rabczenko
      1 776 (21,30%)
    3. 3 Danuta Barcewicz
      119 (1,43%)
    4. 4 Dawid Krzysztof Stefanik
      149 (1,79%)
    5. 2 Józef Baściuk
      143 (1,71%)
    6. 8 Alicja Szestakowicz
      69 (0,83%)
    7. 5 Łukasz Andrzej Podlipski
      53 (0,64%)
    8. 7 Magdalena Woźniak
      63 (0,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mariusz Paweł Boguszewicz
      21 (0,25%)
    2. 2 Łukasz Kamil Podkalicki
      75 (0,90%)
    3. 4 Paweł Edmund Muchowski
      28 (0,34%)
    4. 5 Krzysztof Sławomir Makowski
      41 (0,49%)
    5. 6 Monika Uchwał
      72 (0,86%)
    6. 7 Grażyna Jadwiga Popilowska
      44 (0,53%)
    7. 1 Andrzej Marian Ksel
      184 (2,21%)
    8. 8 Małgorzata Maria Chmielecka
      57 (0,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRZAKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Bożena Lucyna Miktus-Guzicka
      152 (1,82%)
    2. 1 Grażyna Bożena Pichla
      712 (8,54%)
    3. 6 Paweł Żabicki
      224 (2,69%)
    4. 2 Wojciech Andrzej Cichoń
      436 (5,23%)
    5. 4 Wojciech Paweł Szydłowski
      154 (1,85%)
    6. 5 Agnieszka Aleksandra Pacanowska-Cholewińska
      118 (1,42%)
    7. 7 Małgorzata Mariola Szałańska
      107 (1,28%)
    8. 8 Edward Jan Dobosz
      193 (2,31%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Joanna Zofia Kielar
      107 (1,28%)
    2. 2 Kamil Daniel Halot
      242 (2,90%)
    3. 1 Jolanta Małgorzata Kowalczyk
      1 399 (16,78%)
    4. 4 Krzysztof Czesław Siwak
      143 (1,71%)
    5. 5 Andrzej Józef Lorenc
      281 (3,37%)
    6. 6 Iwona Gabriela Hajkowska
      67 (0,80%)
    7. 8 Beata Zofia Sobolewska-Strzelczak
      123 (1,47%)
    8. 7 Piotr Józef Korolski
      78 (0,94%)

    Okręg 3

    Aleja Marszałka Piłsudskiego, Aleja Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA, Aleja Rzeczypospolitej, Andromedy, Antenowa, Biała, Bielańska, Bieniowicka, Bolesława Limanowskiego, Bracka, Broniewskiego, Bronisława Chyły, Cedrowa, Celna, Ciesielska, Cmentarna, Czarnieckiego, Daszyńskiego, Dębowa, Dmowskiego, Drukarska, Fabryczna, Galaktyczna, Góralska, Górnicza, Graniczna, Gwiezdna, Hangarowa, Henryka Karlińskiego, Heweliusza, Horyzontalna, Jagodowa, Jana Podoby, Jana III Sobieskiego, Janusza Kertyńskiego, Jodłowa, Jowisza, Kaczawska, Kamienna, Kartuska, Kasjopei, Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Klonowicza, Kołodziejska, Konduktorska, Kosmiczna, Koszarowa, Kościelna, Kowalska, Koziorożca, Kręta, Krzywa, Księżycowa, Kunicka, Kwiatkowskiego, Kwiatowa, Langiewicza, Limbowa, Legionów, Lucjana Ziarnika, Łącznościowców, Łąkowa, Malczewskiego, Malinowa, Marsa, Merkurego, Miarki, Mieczysława Piskozuba, Mirandy, Moniuszki, Nadbrzeżna, Nad Skarpą, Neptuna, Niedziałkowskiego, Nowowiejska, Objazdowa, Ogrodowa, Okrężna, Olszewskiego, Opolska, Orbitalna, Oś Kartuska, Pawła Jurosa, Pątnowska, Plac Kardynała Wojtyły, Plac Kardynała Wyszyńskiego, Plac Ofiar Niemieckich Hitlerowskich Obozów Koncentracyjnych, Plac Sybiraków, Plac Targowy, Planetarna, Plutona, płk Karola Myrka, Podchorążych, Podmiejska, Podmokła, Polarna, Poligonowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Pszeniczna, Radarowa, Radiotelegrafistów, Roberta Schumana, Rymarska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Saturna, Skrajna, Smolarska, Sosnowa, Sowia, Sportowców, Stanisława Miśka, Stanisława Piaskowskiego, Staszica, Stolarska, Strzelecka, Sygnałowa, Śmigłowcowa, Świętej Trójcy, Tadeusza Gumińskiego, Tadeusza Łabno, Tadeusza Myśliwca, Taras, Topolowa, Truskawkowa, Wały Bielańskie, Wały Północne, Wenus, Wędkarska, Wiązowa, Wiejska, Wielkiej Niedźwiedzicy, Wierzbowa, Wiktorii Wiedeńskiej, Władysława Dybowskiego, Włodzimierza Kalskiego, Wrocławska od Nr 51 do Nr 144, Wysockiego, Zagrodowa, Zamiejska, Zdzisława Szulca, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Anna Paulina Kaczmarek
      67 (0,75%)
    2. 1 Sylwia Chmielewska
      274 (3,08%)
    3. 2 Paweł Henryk Mączka
      71 (0,80%)
    4. 4 Piotr Andrzej Piotrowski
      42 (0,47%)
    5. 5 Renata Wawrzków-Kartowicz
      37 (0,42%)
    6. 7 Waldemar Mirosław Tutaj
      47 (0,53%)
    7. 6 Renata Sowińska
      40 (0,45%)
    8. 8 Zbigniew Tamioła
      69 (0,78%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Maciej Patryk Kupaj
      1 304 (14,68%)
    2. 2 Jan Szynalski
      690 (7,77%)
    3. 8 Andrzej Franciszek Soja
      71 (0,80%)
    4. 5 Malwina Barbara Juszczak-Duda
      65 (0,73%)
    5. 6 Zbigniew Henryk Trepka
      70 (0,79%)
    6. 3 Grażyna Maria Wawrzkowicz-Drozd
      133 (1,50%)
    7. 4 Marek Stanisław Iwaśków
      117 (1,32%)
    8. 7 Justyna Maria Ogórek
      133 (1,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Paweł Michał Danek
      36 (0,41%)
    2. 2 Sławomir Tomasz Skowroński
      219 (2,47%)
    3. 8 Wacław Antoni Huk
      27 (0,30%)
    4. 5 Teresa Bogusława Jasińska
      23 (0,26%)
    5. 7 Wanda Puchała
      22 (0,25%)
    6. 6 Sebastian Artur Hudyka
      69 (0,78%)
    7. 1 Adam Sławomir Gizicki
      317 (3,57%)
    8. 4 Sylwia Katarzyna Chmielewska
      66 (0,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRZAKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Jolanta Morawiec
      383 (4,31%)
    2. 1 Ignacy Marian Bochenek
      642 (7,23%)
    3. 3 Bogumiła Maria Słomczyńska
      463 (5,21%)
    4. 5 Barbara Galant
      109 (1,23%)
    5. 4 Piotr Będzikowski
      250 (2,81%)
    6. 7 Danuta Halina Korzeniewska
      165 (1,86%)
    7. 6 Marcin Sergiusz Wysocki
      155 (1,74%)
    8. 8 Maria Jolanta Zajączkowska
      169 (1,90%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Arkadiusz Tomasz Baranowski
      1 626 (18,30%)
    2. 3 Robert Józef Salecki
      161 (1,81%)
    3. 2 Joanna Śliwińska-Łokaj
      359 (4,04%)
    4. 8 Katarzyna Magdalena Wojciechowska
      93 (1,05%)
    5. 5 Adam Jan Witkowski
      78 (0,88%)
    6. 6 Paweł Marcin Piłat
      45 (0,51%)
    7. 4 Adam Marian Łozowski
      66 (0,74%)
    8. 7 Teresa Ilnicka
      111 (1,25%)

    Okręg 4

    Argentyńska, Armii Krajowej, Astronomiczna, Baczyńskiego, Bartoszowska, Batalionu Parasol, Batalionu Zośka, Beskidzka, Biegunowa, Bieszczadzka, Bobrzańska, Bociania, Brazylijska, Bystra, Bystrzycka, Ceramiczna, Cicha, Cichociemnych, Ciepła, Ciołkowskiego, Cynkowa, Czysta, Dąbrówki, Diamentowa, Drozdowa, V Dywizji Piechoty, Gagarina, Galileusza, Gałczyńskiego, Generała Bora – Komorowskiego, Generała Fieldorfa, Generała Grota – Roweckiego, Generała Okulickiego, Generała Sikorskiego, Generała Sosnkowskiego, Generała Tokarzewskiego – Karaszewicza, Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Hubalczyków, Iwaszkiewicza, Izerska, Jana Karskiego, Jankowskiego, Jaskółcza, Jastruna, Kamińskiego, Kanarkowa, Karkonoska, Kedywu, Klonowa, Kolumbijska, Koralowa, Koskowicka, Kosowa, Kraka, Krucza, Kryniczna, Kubańska, Kujawska, Łabędzia, Łagodna, Łowicka, Mazowiecka, Meksykańska, Miła, Nałkowskiej, Niklowa, Norwida, Notecka, Odrzańska, Ołowiana, Opalowa, Panamska, Pawia, Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, Peruwiańska, Pileckiego, Pilicka, Plac Kołłątaja, Pogodna, Pomorska, Powstańców Warszawy, Promienna, Pruszyńskiego, Przybosia, Ptasia, Radosna, Rondo Niepodległości, Różana, Rubinowa, Sawy, Sielanka, Skoczna, Skowronkowa, Słoneczna, Słowicza, Sokolska, Spokojna, Srebrna, Staffa, Stefana Korbońskiego, Strojna, Sudecka, Swojska, Szafirowa, Szaniawskiego, Szarych Szeregów, Szczęśliwa, Szczygla, Szmaragdowa, Szpakowa, Śląska, Śpiewna, Świerkowa, Świętokrzyska, Tatrzańska, Turkusowa, Tuwima, Wandy, Wańkowicza, Warmińska, Warsa, Wesoła, Widawska, Wierzyńskiego, Wiosenna, Wiślana, Witkiewicza, Worcella, Wrocławska od Nr 145 do końca, Wronia, Zacisze, Zalotna, Zapolskiej, Zawiszaków, Ziemowita, Ziemska, Złota, Zygmunta Rumla, Żurawia.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Michał Seweryn Huzarski
      635 (6,14%)
    2. 2 Bożena Kaszewska
      84 (0,81%)
    3. 3 Andrzej Wiesław Srzedziński
      43 (0,42%)
    4. 4 Katarzyna Joanna Pikul
      45 (0,44%)
    5. 6 Grzegorz Bogdan Dygudaj
      52 (0,50%)
    6. 5 Janusz Szymański
      25 (0,24%)
    7. 7 Izabela Dorota Leszkiewicz
      11 (0,11%)
    8. 8 Hanna Ewa Zalewska
      30 (0,29%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krystyna Henryka Barcik
      1 108 (10,72%)
    2. 2 Grzegorz Lewandowski
      230 (2,22%)
    3. 3 Marzena Zuzanna Tresberg
      107 (1,04%)
    4. 4 Andrzej Zbigniew Zychowicz
      209 (2,02%)
    5. 8 Jerzy Jan Potycz
      128 (1,24%)
    6. 5 Michał Janusz Kuriata
      76 (0,74%)
    7. 6 Dorota Małgorzata Wasilewska
      168 (1,63%)
    8. 7 Jerzy Lesław Bednarz
      202 (1,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Klara
      132 (1,28%)
    2. 1 Benedykt Ksiądzyna
      579 (5,60%)
    3. 3 Daniel Patryk Nowik
      86 (0,83%)
    4. 8 Sylwia Anna Lamek
      53 (0,51%)
    5. 6 Agnieszka Patrycja Okarma
      26 (0,25%)
    6. 5 Ewa Renata Sudoł
      81 (0,78%)
    7. 7 Izabela Anna Popławska
      38 (0,37%)
    8. 4 Andrzej Jan Zejler
      26 (0,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KRZAKOWSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Żabicki
      879 (8,50%)
    2. 1 Tadeusz Krzakowski
      1 517 (14,67%)
    3. 6 Celina Witkowska
      67 (0,65%)
    4. 4 Ewa Urszula Czeszejko-Sochacka
      234 (2,26%)
    5. 3 Dariusz Grzegorz Popiwczak
      252 (2,44%)
    6. 5 Joanna Maria Nitek
      64 (0,62%)
    7. 7 Elżbieta Teresa Dybek
      295 (2,85%)
    8. 8 Sławomir Kozioł
      86 (0,83%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Patryk Czubiński
      23 (0,22%)
    2. 5 Lucyna Kurylak
      176 (1,70%)
    3. 4 Rafał Marcin Starnawski
      42 (0,41%)
    4. 6 Alicja Kącka
      80 (0,77%)
    5. 8 Rafał Serafin Rajczakowski
      461 (4,46%)
    6. 2 Zbigniew Marek Rogalski
      640 (6,19%)
    7. 1 Marta Kamila Wisłocka
      1 118 (10,81%)
    8. 3 Jacek Marek Seredyński
      230 (2,22%)

    Wyniki, nowi radni

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    Czyste powietrze! Sprawdź jak zadbać o czyste powietrze i pozyskać dopłaty.

    Czyste powietrze! Sprawdź jak zadbać o czyste powietrze i pozyskać dopłaty.

    Dodatek

    Dodatek "Mieszkanie marzeń" - wrzesień

    III Podlaskie Targi Pracy - PRZEGLĄDAJ FIRMY I SZUKAJ SWOJEJ OFERTY PRACY

    III Podlaskie Targi Pracy - PRZEGLĄDAJ FIRMY I SZUKAJ SWOJEJ OFERTY PRACY

    Sonda

    Czy regularnie płacisz abonament RTV?

    Najczęściej czytane