Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jesiona, przysiółek Jesionka
Pokaż więcej
Artur Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
14
(8,81%)
Elżbieta Barbara Michalczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
68
(42,77%)
Agnieszka Paulina Syktus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
77
(48,43%)
Okręg 2
Kolsko, ulica Piastowska
Pokaż więcej
Dariusz Mirosław Popławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
9
(7,26%)
Tomasz Bączkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
17
(13,71%)
Marek Wojciech Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
91
(73,39%)
Katarzyna Adamczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
4
(3,23%)
Ryszard Kazimierz Smoliński
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3
(2,42%)
Okręg 3
Kolsko, ulice: Nowosolska, Dworcowa, Kolejowa, Poprzeczna, Prosta, Rynek
Pokaż więcej
Michał Lebiedziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
14
(12,84%)
Seweryn Łukasz Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
26
(23,85%)
Ewa Agnieszka Jaskulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
54
(49,54%)
Roman Andrzej Merda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
15
(13,76%)
Okręg 4
Kolsko, ulice: Kręta, Lipowa, Łąkowa, Okrężna, Polna, Spokojna, Sportowa, Młyńska, Słoneczna
Pokaż więcej
Dariusz Sosnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
22
(15,60%)
Kamila Małgorzata Florczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
54
(38,30%)
Piotr Mianowany
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
53
(37,59%)
Małgorzata Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
12
(8,51%)
Okręg 5
Kolsko, ulice: Nowa, Osiedlowa, Parkowa, Krótka
Pokaż więcej
Wiesław Andrzej Tomaszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
44
(40,37%)
Iwona Zawadzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
7
(6,42%)
Marzena Truszkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
43
(39,45%)
Anna Marcjanna Smolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
15
(13,76%)
Okręg 6
Konotop, ulice: Drzewna, Kolejowa, Kościelna, Leśna, Poznańska od nr 9 do nr 16, przysiółki: Głuszyca, Strumianki, Strumiany
Pokaż więcej
Adam Bolesław Czerwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
6
(8,11%)
Zbigniew Sanojca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
30
(40,54%)
Sławomir Paweł Bajon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
30
(40,54%)
Dariusz Antoni Ratajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
5
(6,76%)
Krystyna Stanisława Kaczor
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3
(4,05%)
Okręg 7
Konotop, ulice: Parkowa, Plac Powstańców Wlkp. , Rynek, Sulechowska, Wąska
Pokaż więcej
Marek Mariusz Kalinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
15
(14,15%)
Lucyna Zofia Mierzwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
66
(62,26%)
Anna Dorota Jankowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
23
(21,70%)
Stanisław Jurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
2
(1,89%)
Okręg 8
Konotop, ulice: Adama Mickiewicza, Krótka, Nowosolska od nr 8 do nr 23, Sosnowa, Polna, Spokojna
Pokaż więcej
Monika Fizyczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
9
(6,82%)
Tomasz Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
60
(45,45%)
Elżbieta Teresa Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
33
(25,00%)
Dorota Justyna Białas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
1
(0,76%)
Jan Oleśniewicz
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
29
(21,97%)
Okręg 9
Konotop, ulice: Mostowa, Osiedle Lubiatów, Podgórna, Poznańska od nr 1 do nr 8 oraz od nr 17 do nr 18, Sławska
Pokaż więcej
Piotr Paweł Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
26
(24,76%)
Małgorzata Maria Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
30
(28,57%)
Stanisław Marcinowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
49
(46,67%)
Okręg 10
Konotop ulice: Bolesława Chrobrego, Jana III Sobieskiego, Meszowska, Mikołaja Kopernika, Nowosolska od nr 1 do nr 7 i od nr 24 do nr 28, Słoneczna
Pokaż więcej
Małgorzata Sanojca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
21
(16,03%)
Maria Jolanta Bączkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
31
(23,66%)
Paweł Zapeński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
67
(51,15%)
Krystian Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
12
(9,16%)
Okręg 11
Olimpia Stanisława Kucal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
14
(20,90%)
Jakub Sekuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
25
(37,31%)
Marcin Ludwik Hejduk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
20
(29,85%)
Krzysztof Marian Czerniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
5
(7,46%)
Mirosława Helena Szczerbińska
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
3
(4,48%)
Okręg 12
Mesze, przysiółki: Marianki, Święte, Zacisze
Pokaż więcej
Janina Miśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
7
(9,59%)
Elżbieta Łukaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
52
(71,23%)
Beata Stanisława Miebs-Mulka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
2
(2,74%)
Zygmunt Piotr Wyrwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
11
(15,07%)
Czesław Giruć
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1
(1,37%)
Okręg 13
Barbara Radna-Wyrwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
1
(1,64%)
Mateusz Pachołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
37
(60,66%)
Władysława Wyrwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
18
(29,51%)
Gabriela Piskorz
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
5
(8,20%)
Okręg 14
Lilla Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
11
(18,33%)
Monika Barbara Kurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
19
(31,67%)
Marek Buchowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
29
(48,33%)
Dawid Merda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
0
(0,00%)
Henryk Korczak
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1
(1,67%)
Okręg 15
Uście, przysiółki: Karszynek, Tatarki
Pokaż więcej
Przemysław Seweryn Gmiąt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA DULKO "GMINA JAK RODZINA"
57
(49,57%)
Rafał Arkadiusz Doros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA WAS"
32
(27,83%)
Leszek Zboralski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA MATYSIKA "PONAD PODZIAŁAMI"
11
(9,57%)
Łukasz Józef Czop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA DOMINIAKA
0
(0,00%)
Teresa Grażyna Bereszyńska
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
15
(13,04%)