Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SIEDLEC ulice: Akacjowa, Dębowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Krótka, Lipowa, Łąkowa, Okrężna, Polna, Rolna, Topolowa, Wolsztyńska, Zielona
Pokaż więcej
Damian Wita
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
191
(45,80%)
Teresa Czerniak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
66
(15,83%)
Tadeusz Tomys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
160
(38,37%)
Okręg 2
SIEDLEC ulice: Dojazdowa, Jesionowa, Jodłowa, Leśna, Nowy Świat, Osiedlowa, Piaskowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Szkolna, Świerkowa, Zbąszyńska
Pokaż więcej
Arkadiusz Piotr Antoniewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(18,13%)
Halina Schwandt
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
66
(18,13%)
Wiesław Żydzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
232
(63,74%)
Okręg 3
JAROMIERZ; JAŻYNIEC
Pokaż więcej
Adam Kupś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
216
(50,82%)
Karolina Kazimiera Galus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(5,18%)
Bogdan Leon Raszke
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
117
(27,53%)
Monika Reimann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
70
(16,47%)
Okręg 4
KIEŁKOWO; ŻODYŃ
Pokaż więcej
Eugeniusz Piątek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(18,44%)
Zdzisław Alojzy Śmiałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA INICJATYWA
243
(57,45%)
Władysław Kazimierz Leśnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
102
(24,11%)
Okręg 5
Joanna Maria Rostkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
159
(40,46%)
Marcin Adam Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
234
(59,54%)
Okręg 6
MAŁA WIEŚ; WĄCHABNO; WIELKA WIEŚ
Pokaż więcej
Andrzej Skiba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(53,62%)
Zygmunt Adamski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
109
(46,38%)
Okręg 7
Anna Przybyła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
193
(36,07%)
Róża Olejniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
342
(63,93%)
Okręg 8
GRÓJEC MAŁY; GRÓJEC WIELKI; NIEBORZA; WOJCIECHOWO
Pokaż więcej
Beata Elżbieta Gaweł
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(31,34%)
Ryszard Józef Kluj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
195
(68,66%)
Okręg 9
Jędrzej Franciszek Sakowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
193
(40,21%)
Krzysztof Jerzy Szerment
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
287
(59,79%)
Okręg 10
NOWA TUCHORZA; STARA TUCHORZA
Pokaż więcej
Andrzej Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
155
(58,05%)
Barbara Janas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(16,10%)
Zofia Helena Cukier
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
69
(25,84%)
Okręg 11
BORUJA; MARIANKOWO
Pokaż więcej
Błażej Knobel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(30,52%)
Stanisław Jedliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
148
(69,48%)
Okręg 12
Urszula Zofia Grunwald
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
170
(52,47%)
Grażyna Anna Całus
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
17
(5,25%)
Robert Winiarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
137
(42,28%)
Okręg 13
GODZISZEWO; ZAKRZEWO
Pokaż więcej
Wiesław Wawrzyniec Brudło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(24,29%)
Halina Dziechciarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(20,95%)
Piotr Zalisz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
115
(54,76%)
Okręg 14
KARNA; REKLIN; REKLINEK
Pokaż więcej
Jarosław Borowczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(29,43%)
Piotr Kosicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(42,09%)
Ilona Agnieszka Słowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
90
(28,48%)
Okręg 15
Ewa Wiesława Weil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(54,50%)
Wojciech Piątyszek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
101
(45,50%)