Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Rząśnia: ulice: Asnyka, Bielskiego, Dąbrowskiej, Mickiewicza, Norwida, Nowa, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Słowackiego, Waryńskiego, Wysockiego, 30 lecia, Kościuszki od numeru 1 do numeru 11.
Pokaż więcej
Bożena Justyna Mikłaszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(51,38%)
Tadeusz Antoni Nicpoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
123
(48,62%)
Okręg 2
Rząśnia: od numeru 52 do 83 B i numery następne, ulice 1 Maja i Strażacka
Pokaż więcej
Piotr Paweł Żebrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(29,24%)
Jarosław Stanisław Popławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA POPŁAWSKIEGO
121
(70,76%)
Okręg 3
Rząśnia: od numeru 1 do numeru 51, ulice: Kościuszki od numeru 12 do numeru 55 i numery następne, Konopnickiej, Ogrodowa
Pokaż więcej
Mariusz Bożek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(63,78%)
Andrzej Szydłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
71
(36,22%)
Okręg 4
Biała: numery 1A, 2A i od numeru 5 do numeru 28 oraz od numeru 211 do numeru 267 i numery następne
Pokaż więcej
Mirosław Bzdak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(40,12%)
Adam Rozumek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
103
(59,88%)
Okręg 5
Biała od numeru 1 do numeru 4 i od numeru 29 do numeru 125
Pokaż więcej
Marcin Michał Smejda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(45,83%)
Tomasz Miłosz Pełka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA PEŁKI
117
(54,17%)
Okręg 6
Biała od numeru 126 do numeru 210
Pokaż więcej
Grzegorz Adam Mentek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(51,11%)
Lech Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
88
(48,89%)
Okręg 7
Będków, Żary, Rychłowiec
Pokaż więcej
Leszek Józef Szczepański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
153
(67,11%)
Piotr Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
75
(32,89%)
Okręg 8
Broszęcin, Kolonia Broszęcin, Kodrań-Kopy, Augustów, Marcelin, Krysiaki
Pokaż więcej
Mariusz Adam Belica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(33,09%)
Sylwester Andrzej Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
180
(66,91%)
Okręg 9
Anna Rozumek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(10,83%)
Sławomir Marek Boroń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
129
(53,75%)
Kamil Piotr Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
85
(35,42%)
Okręg 10
Dorota Helena Słomian
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(51,61%)
Wojciech Rakowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
75
(48,39%)
Okręg 11
Stróża, Ścięgna
Pokaż więcej
Mateusz Józef Brożyna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(32,10%)
Mirosław Kazimierz Olczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
165
(67,90%)
Okręg 12
Suchowola Wieś: od numeru 1 do numeru 28A, od numeru 41 do numeru 44, od numeru 46 do numeru 51 i od numeru 55 do numeru 64
Pokaż więcej
Łukasz Szlęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SZLĘKA
55
(43,31%)
Dawid Andrzej Pęciak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(7,87%)
Marek Jan Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
62
(48,82%)
Okręg 13
Suchowola Majątek: od numeru 29 do numeru 40A, numery 45, 45B, od numeru 52 do numeru 54A i od numeru 65 do 109 i numery następne
Pokaż więcej
Wojciech Grzegorz Zarzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SZLĘKA
5
(3,57%)
Marcin Tomasz Kneblewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(42,14%)
Sławomir Józef Juszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
76
(54,29%)
Okręg 14
Zielęcin: od numeru 1 do 41 i od numeru 102 do numeru 109 i numery następne
Pokaż więcej
Robert Piotr Telenga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(51,26%)
Marcin Szymon Dragan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
58
(48,74%)
Okręg 15
Zielęcin: od numeru 42 do numeru 101
Pokaż więcej
Sebastian Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA STASIAKA
51
(28,98%)
Damian Paweł Szcześniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZEŚNIAK
33
(18,75%)
Krzysztof Jerzy Lachowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(18,75%)
Włodzimierz Michał Hachurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY”
59
(33,52%)