Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Zwierzyniec

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sochy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ryszard Maciejewski
      90 (57,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Cielica
      34 (21,66%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krystyna Żołdak
      33 (21,02%)

    Okręg 2

    Zwierzyniec ulice: Browarna, Dubickiego, Gramowskiego, Jasna, Ordynacji Zamojskiej, Parkowa, Plażowa, Podpułkownika Prusa, Szczepankiewicza, Szkolna, Wachniewskiej

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Rafał Piotr Mogielnicki
      119 (46,67%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Jan Bartnik
      136 (53,33%)

    Okręg 3

    Zwierzyniec ulice: Batalionów Chłopskich, Biały Słup, Chodorowskiego, Kolejowa, mjr T. Kuncewicza, Rudka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ilona Rugała
      43 (15,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Tomasz Padyasek
      93 (33,94%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ - TO MY"

    kandydatliczba głosów

    1. 26 Anna Ewa Gradzik
      138 (50,36%)

    Okręg 4

    Zwierzyniec ulice: Biłgorajska, Brzozowa, Bukowa, Folwarczna, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Rózin, Sosnowa, Świerkowa, Zdrowotna, Źródlana

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Andrzej Osmulski
      27 (14,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Rataj
      49 (25,79%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Sirko
      39 (20,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA DROŹDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Wiesław Droździel
      75 (39,47%)

    Okręg 5

    Zwierzyniec ulice: 2 Lutego, Armii Krajowej, Leśna, Monopolowa, Odrodzenia, Torowa, Wąska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Kołtun
      60 (32,97%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Piotr Klik
      122 (67,03%)

    Okręg 6

    Zwierzyniec ulice: 1 Maja, Badowskiego, Derlatki, Jóźwiakowskiego, Nadrzeczna, Partyzantów, Skwerkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Wojciech Bartnik
      78 (39,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Małgorzata Maria Okoniewska-Krzyszczak
      57 (28,79%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Waldemar Józef Gardiasz
      35 (17,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW WELSYNG

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Mirosław Zdzisław Welsyng
      28 (14,14%)

    Okręg 7

    Bagno (przy szosie) od numeru 69 do końca, Zwierzyniec ulica Zamojska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Adam Maciej Oberda
      56 (34,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Bronisław Zielonka
      105 (65,22%)

    Okręg 8

    Zwierzyniec ulice: Dębowa, Dolna, Hłaski, Kochanowskiego, Lipowa, Miodowa, Polna, Słowackiego, Staszica, Zaułek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Ewa Gątnicka
      58 (37,42%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maciej Piotr Gołębiowski
      26 (16,77%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNY ZWIERZYNIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Bożena Urszula Browarnik
      71 (45,81%)

    Okręg 9

    Wywłoczka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesława Bezrąk
      21 (12,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Joanna Elżbieta Borowiec-Szklarz
      45 (26,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA WIEŚ”

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Edward Kurzawski
      105 (61,40%)

    Okręg 10

    Turzyniec

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wanda Bielec
      16 (11,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Ireneusz Sławomir Budzyński
      48 (33,10%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Ignacy Budzyński
      62 (42,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TURZYNIEC

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Grzegorz Anczykowski
      19 (13,10%)

    Okręg 11

    Bagno od numeru 1 do 68, Topólcza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesława Stefania Ruszczycka
      103 (42,56%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Adam Marian Panas
      63 (26,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA BAGNA

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Marek Stanisław Kapuściński
      76 (31,40%)

    Okręg 12

    Obrocz, Guciów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Guz
      123 (47,67%)

    KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Marta Dziadosz
      22 (8,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Paweł Gmyz
      113 (43,80%)

    Okręg 13

    Kosobudy, Kosobudy Bór

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Dębicki
      88 (64,23%)

    KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Maria Stanisława Dziewa
      41 (29,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULI KOLMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Aneta Dybowska
      8 (5,84%)

    Okręg 14

    Żurawnica od numeru 1 do 132A

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Magdalena Bożena Danilewicz
      38 (28,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŻURAWNICA WÓLKA

    kandydatliczba głosów

    1. 25 Piotr Józef Sierkowski
      48 (35,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ ŻURAWNICA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Krzysztof Kurzawski
      49 (36,30%)

    Okręg 15

    Żurawnica od numeru 133 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Fajfer
      68 (55,74%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Lucyna Stanisława Krupa
      54 (44,26%)