Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Jadów (północna) ul. Ogrodowa, Polna, 1 - go Maja, Bartosza Głowackiego, Zdzisława Zamoyskiego, Osiedle Młodych, Grunwaldzka, Nowa, Tadeusza Kościuszki, Szklana, Nauczycielska, 3 - go Maja, 11 - go Listopada, część ul. Polskiego Października-od Polnej do ul. S. A Poniatowskiego.
Pokaż więcej
Marcin Zwierew
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(14,47%)
Anna Walczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JADÓW
66
(28,95%)
Danuta Tarach
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(35,96%)
Anna Barbara Oniśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
47
(20,61%)
Okręg 2
część sołectwa Jadów (południowa) z ulicami: S. A Poniatowskiego, Zielona Droga, pl Gustawa Dreszera, Browarna, Zarzeczna, Jana Pawła II, dr. L. Wiśniewskiego, Krótka, Złota, część ul. Polskiego Października-od ul. S. A. Poniatowskiego do ul. Jana Pawła II
Pokaż więcej
Mirosław Ryszard Laska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(44,93%)
Łukasz Rudnik
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
114
(55,07%)
Okręg 3
obejmuje sołectwo: Zawiszyn
Pokaż więcej
Olga Bieniek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(45,10%)
Maria Czaplicka
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
38
(14,90%)
Mirosław Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JADÓW
102
(40,00%)
Okręg 4
obejmuje sołectwo: Starowola
Pokaż więcej
Waldemar Wacław Gnaś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(46,97%)
Wiesława Oniszk
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
70
(53,03%)
Okręg 5
obejmuje sołectwa: Myszadła, Podmyszadła, Podbale
Pokaż więcej
Katarzyna Powierża
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(34,53%)
Jacek Sulich
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
182
(65,47%)
Okręg 6
obejmuje sołectwa: Wójty, Borki, Warmiaki, Wyglądały, Dzierżanów, Oble
Pokaż więcej
Karol Kupiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(32,17%)
Jadwiga Grabska
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
156
(67,83%)
Okręg 7
obejmuje sołectwo: Nowy Jadów
Pokaż więcej
Barbara Pękala
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
82
(47,13%)
Jerzy Archiciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JADÓW
92
(52,87%)
Okręg 8
obejmuje sołectwa: Sulejów, Wujówka
Pokaż więcej
Zofia Chojecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(49,00%)
Anna Szewczyk
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
66
(26,29%)
Monika Przybysz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(24,70%)
Okręg 9
obejmuje sołectwa: Nowinki, Wólka Sulejowska
Pokaż więcej
Stanisław Jan Kuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(28,42%)
Katarzyna Anna Ściborowska
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
133
(46,67%)
Czesław Pękul
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(24,91%)
Okręg 10
obejmuje sołectwo: Sitne
Pokaż więcej
Andrzej Tomasz Dziewoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(28,16%)
Edward Sadowski
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
45
(18,37%)
Bogdan Zdanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JADÓW
94
(38,37%)
Radosław Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JADÓW
37
(15,10%)
Okręg 11
obejmuje sołectwo: Szewnica
Pokaż więcej
Małgorzata Jadwiga Gmur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(23,82%)
Marek Kokoszka
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
102
(31,97%)
Bożena Krasnodębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JADÓW
141
(44,20%)
Okręg 12
obejmuje sołectwa: Borzymy, Dębe Duże, Dębe Małe, tj. miejscowości: Borzymy, Dębe Duże, Dębe Małe, Wężówka, Wyrobki
Pokaż więcej
Rafał Rozpara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
164
(58,16%)
Teresa Mikulska
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
118
(41,84%)
Okręg 13
obejmuje sołectwo: Letnisko Nowy Jadów
Pokaż więcej
Anna Bartosiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(29,29%)
Marzena Irena Ołdak
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
50
(35,71%)
Henryk Józef Brodzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JADÓW
49
(35,00%)
Okręg 14
obejmuje sołectwa: Urle, Iły
Pokaż więcej
Barbara Alicja Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(49,30%)
Regina Maria Sadlik
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
144
(50,70%)
Okręg 15
obejmuje sołectwa: Adampol, Strachów, Kukawki
Pokaż więcej
Zbigniew Ołówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(34,39%)
Hanna Feliksa Krzeczkowska
KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
53
(18,60%)
Marek Marian Sawera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JADÓW
31
(10,88%)
Kazimiera Katarzyna Snopkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY JADÓW
39
(13,68%)
Urszula Owsianko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(22,46%)