Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tomaszów Lubelski

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Ulice: 29 listopada, Fryderyka Szopena, Gałczyńskiego, Kościelna, Króla Jana Sobieskiego (numery nieparzyste od nr 1 do nr 9 i numery parzyste od nr 2 do nr 8), Krucza, Łaszczowiecka, Majdańska, Ofiar Bełżca, Orzeszkowej, Rymarska, Rynek, Rynek Solny, Starocerkiewna, Starozamojska, Stawisko, Świętojurska, Wiejska, Wilhelma Szczepankiewicza „Drugaka”, Zamojska (numery parzyste od nr 2 do nr 48), Robotnicza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Bogdan Andrzej Pióro
      30 (5,14%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesław Jan Buczek
      257 (44,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jadwiga Leokadia Szczepaniuk
      215 (36,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Mirosław Jan Słoboda
      82 (14,04%)

    Okręg 2

    Ulice: Bracka, Głowackiego, Grota-Roweckiego, Jana Kilińskiego, Kopernika, Króla Jana Sobieskiego (numery nieparzyste od nr 11 do nr 21 i numery parzyste od nr 10 do nr 22), Króla Władysława Jagiełły, Króla Władysława Łokietka, Króla Zygmunta (numery nieparzyste od nr 9 do nr 83 i numery parzyste od nr 14 do nr 120), Królewska (numery nieparzyste od nr 1 do nr 19h i numery parzyste od nr 2 do nr 28), Królowej Jadwigi, Lwowska (numery nieparzyste od nr 1 do nr 49), Mydlarska, Piotra Skargi, Stanisława Staszica, Stefana Wyszyńskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Waldemar Kołodziej
      157 (27,40%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ryszard Książek
      246 (42,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Tomasz Patro
      170 (29,67%)

    Okręg 3

    Ulice: Ignacego Malca, Janusza Petera, Klasztorna, Króla Zygmunta (numery nieparzyste od nr 1 do nr 7 i numery parzyste od nr 2 do nr 12), Królewska (numery nieparzyste od nr 21 do nr 45 i numery parzyste od nr 30 do nr 50), Lwowska (numery nieparzyste od nr 51 do nr 91a), Obrońców Westerplatte, Pogodna, Stanisława Żółkiewskiego, Stefana Żeromskiego, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Tęczowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Beata Irena Wróbel
      197 (37,96%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Lisikiewicz
      209 (40,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Anita Barbara Dziura
      113 (21,77%)

    Okręg 4

    Ulice: Bartłomowicza, Batalionów Chłopskich, Czesława Aborowicza, Lwowska (numery nieparzyste od nr 93 do 133A), Piotra Ściegiennego, Podleśna, Promienna, Radosna, Rolnicza, Rzemieślnicza, Słoneczna, Słowicza, Wschodnia, Zacisze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Krystyna Krawczyk
      93 (15,20%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mirosław Zbigniew Fus
      378 (61,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Robert Hałas
      47 (7,68%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Alojzy Mirosław Rachański
      48 (7,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Sylwester Koperwas
      46 (7,52%)

    Okręg 5

    Ulice: Gen. Józefa Hallera, Gen. Leopolda Okulickiego (numery nieparzyste od nr 1 do nr 45 i numery parzyste od nr 2 do 38), Henryka Sienkiewicza (numery nieparzyste od nr 1 do nr 17), Ignacego Paderewskiego, Lwowska (numery parzyste od nr 88 do nr 128), Marii Dąbrowskiej, Marii Skłodowskiej, Melchiora Wańkowicza, Niepodległości, Sanitariuszek Polskich, Sowińskiego, Stanisława Moniuszki (numery nieparzyste od nr 1 do nr 25 i numery parzyste od nr 2 do 28), Wyzwolenia (numery nieparzyste od nr 1A do nr 7 i numery parzyste od nr 2 do nr 38)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Stanisława Katarzyna Krawczyk
      184 (36,36%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Bednarz
      210 (41,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Marek Krawczyk
      61 (12,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Michał Tomaszewski
      51 (10,08%)

    Okręg 6

    Ulice: Aleja Południowa (numery nieparzyste od nr 1 do nr 41d i numery parzyste od nr 2 do nr 68), Bolesława Prusa, Feliksa Zawadzkiego, Henryka Płońskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Stanisława Moniuszki (numery nieparzyste od nr 53 do nr 69a), Szkoci Dół, Władysława Reymonta, Wyzwolenia (numery nieparzyste od nr 9 do nr 93 i numery parzyste od nr 40 do nr 134), Zenona Jachymka „Wiktora” (numery nieparzyste od nr 21 do nr 61 i numery parzyste od nr 18 do nr 48)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Daniel Jerzy Kaczkowski
      140 (26,57%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zbigniew Krzysztof Kuczyński
      324 (61,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Karol Kostecki
      63 (11,95%)

    Okręg 7

    Ulice: Aleja Południowa (numery nieparzyste od nr 43 do nr 79 i numery parzyste do nr 70 do nr 92), Cypriana Kamila Norwida, Emilii Plater, Janusza Kusocińskiego, Karpińskiego, Konrada Wallenroda, Księcia Józefa Poniatowskiego (numery nieparzyste od nr 29 do nr 85 i numery parzyste od nr 24 do nr 86), Leśna (numery nieparzyste od nr 13 do nr 67), Macieja Rataja, Marii Konopnickiej, Na Skarpie, Roztocze, Stanisława Moniuszki (numery nieparzyste od nr 71 do nr 121 i numery parzyste od nr 60 do nr 158), Wilcza Wyzwolenia (numery nieparzyste od nr 95 do nr 111 i numery parzyste od nr 136 do nr 154 A), Zenona Jachymka „Wiktora” (numery nieparzyste od nr 1 do nr 19 i numery parzyste od nr 2 do nr 16), Dolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Józef Mazur
      251 (47,54%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mariusz Cichocki
      188 (35,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Leszek Krzysztof Wróbel
      89 (16,86%)

    Okręg 8

    Ulice: Antoniego Wojtkowiaka, Gen. Leopolda Okulickiego (numery nieparzyste od nr 47 do nr 75 i numery parzyste od nr 40 do nr 42), Gen. Tadeusza „Bora” Komorowskiego, Henryka Sienkiewicza (numery nieparzyste od nr 19A do nr 39 i numery parzyste od nr 2 do nr 12), Józefa Ignacego Kraszewskiego, Księcia Józefa Poniatowskiego (numery nieparzyste od nr 1 do nr 27 i numery parzyste od 2 do nr 22), Leśna (numery nieparzyste od nr 1 do nr 11), Lwowska (numery parzyste od nr 70 do nr 86), Mickiewicza, Ordynacka, Partyzantów, Siwa Dolina, Słowackiego, Staffa, Stanisława Moniuszki (numery nieparzyste od nr 27 do nr 51 i numery parzyste od nr 30 do nr 58), Szarych Szeregów, Romana Dmowskiego, Wyspiańskiego, Żwirki i Wigury (numery nieparzyste od nr 1 do nr 7 i numery parzyste od nr 2 do nr 24), Aleje Grunwaldzkie, Papieża Jana Pawła II (numery nieparzyste od nr 1 do nr 1 i numery parzyste od nr 2 do nr 2), Tuwima

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Ryszard Marian Koprowski
      239 (46,32%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Daniel Tereszczuk
      124 (24,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Bartosz Tomasz Malinowski
      52 (10,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Zbigniew Okoń
      101 (19,57%)

    Okręg 9

    Ulice: Jana Matejki, Kościuszki (numery nieparzyste od nr 1 do nr 19), Lwowska (numery parzyste od nr 48 do nr 68), Papieża Jana Pawła II (numery nieparzyste od nr 3 do nr 7 i numery parzyste od nr 4 do nr 22)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dorota Gemborys
      258 (46,57%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Halina Stefanik
      296 (53,43%)

    Okręg 10

    Ulice: Aleja Sportowa, Artura Grottgera, Asnyka, Brygady, Dr. Józefa Rybickiego, III Dywizji Piechoty, Jana Minora, Kazimierza Ligowskiego (numery nieparzyste od nr 1 do nr 43), Kościuszki (numery nieparzyste od nr 53 do nr 129 i numery parzyste od nr 76 do nr 110A), Lipowa (numery nieparzyste od nr 1 do nr 9a), Literacka, Łukasińskiego, Maziarnia, Wesoła, Żwirki i Wigury (numery nieparzyste od nr 9 do nr 29 i numery parzyste od nr 26 do nr 66)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Robert Puźniak
      204 (39,31%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sebastian Fabian Karpul
      211 (40,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Grażyna Śrutwa
      49 (9,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Ryszard Andrzej Sobczuk
      55 (10,60%)

    Okręg 11

    Ulice: Kazimierza Ligowskiego (numery parzyste od nr 2 do nr 40), Kościuszki (numery nieparzyste od nr 21 do nr 51), Papieża Jana Pawła II (numery nieparzyste od nr 9 do nr 27), Tomasza Zamojskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Monika Ewa Pikuła
      267 (47,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Konrad Tomasz Kuśmierz
      188 (33,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Grzegorz Waldemar Kuśmierczuk
      103 (18,46%)

    Okręg 12

    Ulice: Bolesława Chrobrego, Hubala, Józefa Piłsudskiego (numery nieparzyste od nr 77 do nr 97 i numery parzyste od nr 60A do nr 86), Józefowska, Kombatantów II Wojny Światowej, Ks. Ignacego Skorupki, Lipowa (numery nieparzyste od nr 11 do nr 41 i numery parzyste od nr 2 do nr 22), Mjr. Henryka Sucharskiego, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Spokojna, Sybiraków, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego, Zielona, Żołnierzy Września, Żwirki i Wigury (numery nieparzyste od nr 31 do nr 71 i numery parzyste od nr 68 do nr 82)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Leszek Marek Galant
      215 (37,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Romana Kłoczkowska
      231 (40,38%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Michał Paweł Hek
      78 (13,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Tomasz Maścibroda
      48 (8,39%)

    Okręg 13

    Ulice: Kościuszki (numery parzyste od nr 14 do nr 74), Tadeusza Rejtana

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Janusz Gromek
      249 (51,13%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Barbara Marzanna Kudlicka
      238 (48,87%)

    Okręg 14

    Ulice: Boya-Żeleńskiego, Chocimska, Gen. Władysława Andersa, Janusza Korczaka, Józefa Piłsudskiego (numery nieparzyste od nr 1 do nr 75 i numery parzyste od nr 2 do nr 60), Kościuszki (numery parzyste od nr 2 do nr 12), Lwowska (numery parzyste od nr 2 do nr 46), Piekarska, Romualda Traugutta, Struga

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Dariusz Witt
      200 (41,15%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zbigniew Jerzy Skawiński
      175 (36,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Wojciech Kazimierz Ulański
      111 (22,84%)

    Okręg 15

    Ulice: Armii Krajowej, Edmunda Wasilewskiego, Jana Długosza, Legionów Polskich, Polna, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Reja, Rogózieńska, Gen. Antoniego Szyllinga, Szymanowskiego, Tadeusza Piskora, Wincentego Witosa, Władysława Sikorskiego, Zamojska (numery nieparzyste od nr 1 do nr 51), Zarzecze, Folwarczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY AKCJA WYBORCZA ZIEMI TOMASZOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Beata Ewa Bielecka
      133 (26,13%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ryszard Szczepaniuk
      247 (48,53%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jan Harbuz
      72 (14,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Beata Barbara Wronka
      57 (11,20%)

    Wyniki, nowi radni

    Wideo

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    Czyste powietrze! Sprawdź jak zadbać o czyste powietrze i pozyskać dopłaty.

    Czyste powietrze! Sprawdź jak zadbać o czyste powietrze i pozyskać dopłaty.

    III Podlaskie Targi Pracy - PRZEGLĄDAJ FIRMY I SZUKAJ SWOJEJ OFERTY PRACY

    III Podlaskie Targi Pracy - PRZEGLĄDAJ FIRMY I SZUKAJ SWOJEJ OFERTY PRACY

    Sonda

    Czy regularnie płacisz abonament RTV?

    Najczęściej czytane