Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kampinos ul.: Fryderyka Chopina nr 1 - 28, Niepokalanowska, Polna, Szkolna, Klonowa, Wiosenna
Pokaż więcej
Hubert Zielerowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
27
(21,09%)
Bogusław Naspiński
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
33
(25,78%)
Marcin Celejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA STECKO
19
(14,84%)
Wioletta Anna Pajdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
49
(38,28%)
Okręg 2
Kampinos ul.: Fryderyka Chopina nr 29 do końca, Niepodległości, Księdza Skibniewskiego, Wierzbowa
Pokaż więcej
Agnieszka Kęska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
48
(22,33%)
Michał Ciura
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
70
(32,56%)
Magdalena Sabina Zawierucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA STECKO
5
(2,33%)
Bogusława Kurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
92
(42,79%)
Okręg 3
Kampinos ul.: Macieja Boryny, Dolna, Partyzantów, Władysława Reymonta, Spółdzielców; Józefów, Koszówka
Pokaż więcej
Zdzisław Mieczysław Wachnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
27
(13,50%)
Ludwika Władysława Kwiadas-Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
33
(16,50%)
Zbigniew Sznajder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA STECKO
16
(8,00%)
Monika Katarzyna Kułakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
54
(27,00%)
Grzegorz Karol Perkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZĄ WSPÓLNĄ SPRAWĄ
70
(35,00%)
Okręg 4
Wiejca (nr 1 - 70) ul. Wrzosowa
Pokaż więcej
Martyna Jadwiga Paduch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
27
(22,13%)
Sylwia Zalewska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
40
(32,79%)
Krzysztof Sucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
55
(45,08%)
Okręg 5
Wiejca (nr 71 - 130) ul. Paproci
Pokaż więcej
Andrzej Tomasz Szmidt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
19
(18,27%)
Ewa Więch
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
29
(27,88%)
Ryszard Paweł Zdanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
56
(53,85%)
Okręg 6
Kampinos A (nr 1 - 52) ul.: Orchidei, Baśniowa, Makowa
Pokaż więcej
Katarzyna Tarach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
10
(8,47%)
Bogumiła Komorowska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
50
(42,37%)
Anna Jadwiga Rybka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA STECKO
17
(14,41%)
Tadeusz Stefan Fijołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
41
(34,75%)
Okręg 7
Kampinos A (nr 52A do końca) ul.: Daliowa, Dębowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Ogrodowa, Różana, Sasanki
Pokaż więcej
Monika Barbara Roszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
19
(11,24%)
Sylwester Jusiński
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
35
(20,71%)
Anna Kuczma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA STECKO
5
(2,96%)
William Francis Didier Tsiomo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
91
(53,85%)
Józef Ryszard Przygoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA KAMPINOS
19
(11,24%)
Okręg 8
Kwiatkówek, Podkampinos, Prusy
Pokaż więcej
Krzysztof Henryk Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
59
(29,80%)
Agnieszka Jadwiga Bogucka
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
44
(22,22%)
Grzegorz Głodek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
69
(34,85%)
Barbara Elżbieta Szułczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PROMOCJA I KULTURA"
26
(13,13%)
Okręg 9
Komorów, Granica, Bieliny
Pokaż więcej
Wioletta Magdalena Dziedzic
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
43
(22,16%)
Sławomir Tomasz Kozłowski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
42
(21,65%)
Justyna Stefania Winnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA STECKO
14
(7,22%)
Marzena Agnieszka Skierkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
95
(48,97%)
Okręg 10
Pasikonie, Zawady, Stare Gnatowice
Pokaż więcej
Romana Karolina Borecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
36
(15,13%)
Jolanta Basiak-Włodarska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
91
(38,24%)
Michał Stecko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA STECKO
25
(10,50%)
Bogdan Krzysztof Szwarczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
86
(36,13%)
Okręg 11
Łazy, Łazy Leśne, Grabnik
Pokaż więcej
Zdzisław Kazimierz Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
54
(29,51%)
Anna Katarzyna Dobrzyńska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
68
(37,16%)
Marek Jan Piorun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
61
(33,33%)
Okręg 12
Wola Pasikońska
Pokaż więcej
Piotr Jakubczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
23
(14,29%)
Iwona Lewandowska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
42
(26,09%)
Sylwia Karolina Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA STECKO
24
(14,91%)
Grzegorz Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
72
(44,72%)
Okręg 13
Szczytno, Skarbikowo
Pokaż więcej
Aleksandra Maria Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
31
(22,96%)
Agata Agnieszka Barcińska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
70
(51,85%)
Joanna Karolina Ziembińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
34
(25,19%)
Okręg 14
Dorota Drabińska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
63
(46,67%)
Piotr Bargieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
72
(53,33%)
Okręg 15
Strojec, Rzęszyce, Kirsztajnów, Pindal, Budki Żelazowskie
Pokaż więcej
Anna Janina Ciurzyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA INICJATYWA
39
(30,71%)
Agnieszka Ciurzyńska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE GMIN
43
(33,86%)
Bartosz Szymon Cwen
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BŁAŻEJA STECKO
11
(8,66%)
Mariusz Zbigniew Kubiszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMPINOS TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
34
(26,77%)