Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Babiak: ul. Myśliwska ul. Polna ul. Zbożowa ul. Wojska Polskiego ul. Makowa ul. Wiosenna ul. Różana Sołectwo Żurawieniec
Pokaż więcej
Piotr Bernard Tanalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
166
(58,25%)
Agnieszka Grabowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(14,04%)
Paweł Stanisław Drapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA
79
(27,72%)
Okręg 2
Sołectwo Babiak: ul. Leśna ul. Zielona ul. Plac Kościuszki ul. Warszawska ul. Boczna ul. Dworcowa od nr 1 - 9 ul. Plac Wolności ul. Wiosny Ludów od nr 1 - 22 ul. Poznańska od nr 1 - 19 ul. Słoneczna ul. Kopernika ul. Sezamowa ul. Wrzosowa ul. Kwiatowa od nr 16 - 22 ul. Szkolna
Pokaż więcej
Julian Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
99
(35,61%)
Jarosław Trzmielewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(22,66%)
Renata Krzyżanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA
116
(41,73%)
Okręg 3
Sołectwo Babiak: ul. Wiosny Ludów od nr 23 - 48 ul. Brzozowa ul. Sosnowa ul. Świerkowa ul. Cisowa ul. Klonowa ul. Dębowa ul. Jodłowa ul. Lipowa ul. Dworcowa od nr 10 - 42 Leśniczówka i Józefowo
Pokaż więcej
Roman Gajewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(37,87%)
Marek Kompanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
169
(62,13%)
Okręg 4
Sołectwo Babiak: ul. Lipcowa ul. Poznańska od nr 20 - 30 ul. Sierpniowa ul. Słubickiego ul. Palmy ul. Krańcowa ul. Tysiąclecia ul. Wiśniowa ul. Ogrodowa ul. Kwiatowa od nr 1 - 15 ul. Malinowa
Pokaż więcej
Łukasz Łajdecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
88
(30,88%)
Krzysztof Kubski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(14,04%)
Andrzej Klemens Rosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA
157
(55,09%)
Okręg 5
Sołectwa: Lichenek Mostki-Kolonia Ozorzyn
Pokaż więcej
Szymon Simiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
143
(50,53%)
Bogumiła Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(18,02%)
Robert Niżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA
89
(31,45%)
Okręg 6
Sołectwa: Brzezie Zakrzewo
Pokaż więcej
Roman Albin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
157
(71,36%)
Jolanta Idczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(11,36%)
Dariusz Józef Jarecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA
38
(17,27%)
Okręg 7
Sołectwa: Janowice Lubotyń Stare Morzyce
Pokaż więcej
Mateusz Chwiałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
109
(49,10%)
Zenon Stanisław Idczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(50,90%)
Okręg 8
Sołectwa: Bogusławice Bogusławice-Nowiny
Pokaż więcej
Bogdan Świętoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
89
(41,20%)
Andrzej Piotr Orzechowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
127
(58,80%)
Okręg 9
Sołectwa: Góraj Mchowo Wiecinin
Pokaż więcej
Jerzy Rewers
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
72
(37,89%)
Dariusz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
118
(62,11%)
Okręg 10
Sołectwo: Radoszewice i Polonisz
Pokaż więcej
Kamil Kubski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
79
(30,50%)
Ireneusz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
130
(50,19%)
Patryk Robert Kędzierski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(19,31%)
Okręg 11
Sołectwa: Psary Brdów: ul. Braterstwa Broni ul. Niepodległości ul. Powstańców Styczniowych ul. Dolna ul. Wł. Jagiełły ul. Kościelna ul. Plac Wolności
Pokaż więcej
Krystyna Bożena Bilińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(4,56%)
Robert Galęba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
189
(71,86%)
Romuald Czernicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA
62
(23,57%)
Okręg 12
Sołectwo Brdów: ul. Błotna ul. Ks. Markowskiego ul. Stodólna ul. Mickiewicza ul. Szkolna ul. Cmentarna Ostrowy Brdowskie Kolonia od Bugaja Kolonia od Babiaka Grądy Brdowskie
Pokaż więcej
Andrzej Starosta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
96
(37,65%)
Sławomir Józef Pietrzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(14,90%)
Agnieszka Sławnikowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(21,18%)
Józef Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA
67
(26,27%)
Okręg 13
Sołectwa: Korzecznik-Podlesie Korzecznik-Szatanowo Nowiny Brdowskie Stypin
Pokaż więcej
Adam Kotłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
30
(16,76%)
Stanisław Bąkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(35,75%)
Zbigniew Andrzej Dopierała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA
85
(47,49%)
Okręg 14
Sołectwa: Dębno Królewskie Dębno Poproboszczowskie Maliniec
Pokaż więcej
Henryk Antoni Krygier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
87
(31,99%)
Roman Józef Jabłoński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(12,87%)
Marian Górczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(46,32%)
Ewa Kujawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA
24
(8,82%)
Okręg 15
Sołectwa: Lipie Góry Osówie Podkiejsze Zwierzchociny
Pokaż więcej
Wanda Radowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY BEZ KOPALNI
71
(42,26%)
Michał Górnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(13,69%)
Przemysław Brodziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA BABIAKA
74
(44,05%)