Wyniki niedzielnych meczów III i IV ligi

(mark, miłk)
Tur pokonał Spartę Augustów 2:1
Tur pokonał Spartę Augustów 2:1 K. Jankowski
W niedzielnym meczu III ligi Orzeł Kolno pokonał Mrągowię Mragowo 4:2, a w IV lidze ważne zwycięstwo odniósł Tur Bielsk Podlaski pokonując Spartę Augustów 2:1.

III liga
W III lidze Orzeł Kolno pokonał u siebie Mrągowię Mragowo 4:2. - Zagraliśmy bardzo dobry mecz i jesteśmy szczęśliwi, chociaż wiemy, że walka jeszcze się nie skończyła - powiedział nam szkoleniowiec Orła.
Pierwszego gola zdobył w 20 minucie Maciej Solecki, który po oskrzydlającej akcji strzelił lewą nogą z półwoleja nie dając szans bramkarzowi Mrągowii.
Jeszcze przed przerwą gospodarze podwyższyli na 2:0 po akcji i bramce Michael Sanni.
Po przerwie Orzeł nadal był w natarciu. W 65 minucie Kamil Kiełczewski zakończył celnym strzalem kontrę drużyny, a w 73 minucie Sanni po raz drugi wpisał się na listę strzelców, gdy wymanewrował obrońców i bramkarza gości.
- Pod koniec Ipołowy kontuzji doznał nasz bramkarz, który drugą połowę praktycznie przestał na jednej nodze. Na pewno jego uraz nie pozostał bez wpływu na stratę w końcówce dwóch bramek - stwierdził Ryszard Borkowski.

Orzeł Kolno - Mrągowia Mragowo 4:2 (2:0).
Bramki dla Orła: Solecki 20, Sanni 40, 73, Kiełczewski 65. Gole dla Mrągowii pady w 80 i 90 minucie,
Orzeł: Szczepanik - Pisiak, Karankiewicz, Guzowski, Sadowski, Kiełczewski, Sanni, Brzeziński, Karwacki, Solecki, Stachelski (76 Grigoriew).

Niedzielne mecze IV ligi:
Tur Bielsk Podlaski - Sparta Augustów 2:1 (1:1). Bramki: 1:0 - Stanisławski 8, 1:1 - Stefanowski 21, 2:1 - Radosław Żero 60.

Gryf Gródek - Znicz Suraż 2:0 (0:0). Bramki: 1:0 - Dzierzgowski 52, 2:0 - Lorenc 54

ŁKS 1926 II Łomża - Promień Mońki 0:3 (0:1). Bramki: 0:1 - Kulikowski 26, 0:2 - Kulikowski 52, 0:3 - Godlewski 68.

Puszcza Hajnówka - Włókniarz Białystok 1:0 (0:0). Bramka: 1:0 - Kuptel 67.

LZS Narewka - MKS Mielnik 2:0 (1:0). Bramki: 1:0 - Andrzejewski 15, 2:0 - Gagacki 80.

1. Wissa 29 60 52-23
2. Tur 29 53 45-31
3. Cresovia 29 51 44-33
4. Puszcza 30 49 45-32
5. Hetman T. 29 48 42-34
6. Hetman B. 29 44 49-50
7. Sparta 1951 29 43 30-28
8. Gryf 29 41 39-44