Wypadek na DK 61. Osobówka zderzyła się czołowo z ciężarówką. Jedna osoba ranna

(ezio)
Policjanci ustalają teraz szczegółowe przyczyny tego wypadku.
Policjanci ustalają teraz szczegółowe przyczyny tego wypadku. Archiwum
Do wypadku ucierpiał 30-letni kierowca peugeota.

Do wypadku doszło po godzinie 12 na DK 61. Na trasie między Stawiskami a Smolnikami osobówka zderzyła się z samochodem ciężarowym.

30-letni kierowca peugeota trafił do szpitala.

Fotoradary w Podlaskiem. Gdzie "łapią" kierowców najczęściej? [MAPA]

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca peugeota zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką.

Wciąż mogą być utrudnienia w miejscu wypadku (stan na godz. 14:20)

Policjanci ustalają szczegółowe przyczyny tego zdarzenia.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dw piątek około godz. 13.00 na obwodnicy Olecka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący DK 65 w kierunku Ełku kierowca samochodu ciężarowego, najprawdopodobniej podczas próby wyprzedzenia innego pojazdu, stracił panowanie nad swoim autem i otarł się o jadący obok samochód, po czym przewrócił się na bok do przydrożnego rowu.

Wypadek na obwodnicy Olecka. Zginął 42-letni kierowca ciężar...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

M
MIX

Smolniki to nie miejscowość tylko nazwa ulicy w Stawiskach.

D
Darek
A kto Ty jesteś to o Ciebie uczynie mistrzem oddychania złamanym nosem frajeze jebany dojdę sam NIEDŁUGO oglondaj się za siebie
p
prawko robił w Bangla Dash
mistrz , specjalista od jazdy pod prąd,prawko robił w Bangla Dash gdzie jest ruch lewostronny,na starym ruplu,kontra inny sypiący się rzęch remis !!
 mistrz na oddziale intensywnej terapii,już nie uszkodzi żadnego starego rupla i to jest świetna wiadomość !!2 ruple rozbebeszone!!
zrobiło się bezpieczniej!!

 

Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie