Zdecyduj, które auto jest najlepsze i wygraj atrakcyjne...

  Zdecyduj, które auto jest najlepsze i wygraj atrakcyjne nagrody!

  KA

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Honda CR-V
  1/7
  przejdź do galerii

  Honda CR-V ©Poranny.tv

  Do końca plebiscytu zostało już tylko kilka dni. To od Państwa zależy, który z sześciu samochodów zostanie TOP CAR 2018.
  O tytuł TOP CAR 2018 walczą: Honda CR-V i Honda HR-V, KIA Ceed, KIA Sportage, Opel Grandland X oraz Hyundai Tucson. O tym, który z nich zwycięży zadecydują głosy internautów.

  Zobacz galerię

  Aby wziąć udział w głosowaniu, należy wskazać samochód, który oceniasz najwyżej i uzasadnić pisemnie swój wybór. Można to zrobić na dwa sposoby - poprzez wypełnienie formularza elektronicznego, dostępnego na stronie www.konkurstopcar.pl lub napisanie maila na adres: konkurs@poranny.pl.

  O tym, które auto zostanie TOP CAR 2018 przekonamy się już 10 listopada o godz. 17 podczas finału połączonego z pokazem mody, który odbędzie się w Alfa Centrum.

  Na osoby biorące udział w głosowaniu czekają atrakcyjne nagrody.

  Osoba, która prześle najciekawsze uzasadnienie otrzyma: voucher na usługi autodetailingu o wartości 3000zł od firmy "Myję auto Profesjonalna kosmetyka aut Tomasz Komorowski” oraz voucher na usługi VR o wartości 140 zł od firmy “MAGICVR BIAŁYSTOK”.

  Zdobywca II miejsca dostanie: voucher na usługi autodetailingu o wartości 500 zł od firmy “Myję auto Profesjonalna kosmetyka aut Tomasz Komorowski”, voucher na grę w squash o wartości 500 zł od firmy ”POWERSQUASH BIAŁYSTOK” oraz voucher na usługi VR o wartości 140 zł od firmy “MAGICVR BIAŁYSTOK”.

  Laureat trzeciego miejsca zostanie nagrodzony voucherem na usługi autodetailingu o wartości 500 zł od firmy “Myję auto Profesjonalna kosmetyka aut Tomasz Komorowski”, voucherem na grę w squash wartości 150 zł od firmy “POWERSQUASH BIAŁYSTOK” oraz voucherem na usługi VR o wartości 140 zł od firmy “MAGICVR BIAŁYSTOK”.

  Oprócz osób, które zajmą trzy pierwsze miejsca, nagrodzimy również tych, którzy zostaną wyróżnieni. Otrzymają oni m.in. vouchery na grę w squasha, na mycie z czyszczeniem wnętrza od firmy Multi Auto, na usługę przeglądu auta przed sezonem zimowym z kontrolą akumulatora.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY