MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zobacz największe wpadki i fuszerki elektryków w polskim internecie

rb
Zebraliśmy najśmieszniejsze zdjęcia internetu przedstawiające elektryczne fuszerki. Te zdjęcia z pewnością poprawią twój nastrój. Zobacz obszerną galerię wyjątkowych fotografii.
Zebraliśmy najśmieszniejsze zdjęcia internetu przedstawiające elektryczne fuszerki. Te zdjęcia z pewnością poprawią twój nastrój. Zobacz obszerną galerię wyjątkowych fotografii. Electrical Technology/Facebook
Elektrycy wysokich napięć i niskich lotów. Przed wami zbiór najśmieszniejszych zdjęć polskiego internetu.. Takich fachowców lepiej nie zatrudniać. Zamiast naprawić to jeszcze więcej napsują. Efekt prac tych fachowców rozbawi do łez, bo takich fikołków ze strony monterów instalacji elektrycznych jeszcze nie widziałeś.

Elektrycy prą nie tyka

Czy kiedykolwiek marzyłeś o elektryku, który zamiast naprawić, zepsuje? Czy może o takim, który sprawi, że twoje gniazdka staną się źródłem niespodziewanych fajerwerków? Wiemy, że nie, jednak przygotowaliśmy coś specjalnie dla ciebie. Oto oni, w całej okazałości - elektrycy na fazie! Efekt prac tych fachowców rozbawi do łez. Przejdź do galerii zdjęć i sprawdź, co takiego narozrabiali niesforni monterzy instalacji elektrycznych polskiego internetu.

Zobacz najśmieszniejsze wpadki fachowców z internetu

Czym cechuje się profesjonalny elektryk?

By uniknąć sytuacji, w której efekt pracy na twoje zlecenie znajdzie się w zbiorze śmiesznych zdjęć tego artykułu - pamiętaj, że profesjonaliści cechują się i posiadają wspólny mianownik, a są to:

 • Wykształcenie i doświadczenie

Profesjonalny elektryk posiada solidne wykształcenie w dziedzinie elektryki, a także duże doświadczenie praktyczne. Przebył odpowiednie szkolenia, kursy i zdobył certyfikaty, które potwierdzają jego umiejętności i wiedzę w dziedzinie instalacji, napraw i konserwacji elektrycznych.

 • Doskonałe umiejętności techniczne

Profesjonalny elektryk posiada dogłębną wiedzę na temat przewodów, obwodów, paneli rozdzielczych, złączek i innych elementów systemów elektrycznych. Potrafi czytać schematy i plany elektryczne oraz zrozumieć złożone konfiguracje i układy.

 • Bezpieczeństwo

Profesjonalny elektryk zawsze stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Przestrzega wszelkich przepisów, zasad i norm bezpieczeństwa, zapewniając, że prace elektryczne są wykonywane w sposób bezpieczny dla ludzi i mienia. Zawsze stosuje odpowiednie środki ochrony osobistej i narzędzia izolowane.

 • Precyzja i dokładność

Profesjonalny elektryk jest dokładny i precyzyjny w swojej pracy. Ma umiejętność dokładnego oznaczania przewodów, prawidłowego podłączania gniazdek, wyłączników i innych elementów systemów elektrycznych. Dbając o szczegóły, minimalizuje ryzyko wystąpienia błędów i problemów w przyszłości.

 • Rozwiązywanie problemów

Profesjonalny elektryk jest ekspertem w rozwiązywaniu problemów związanych z instalacjami elektrycznymi. Potrafi zidentyfikować przyczynę awarii, ustalić diagnozę i skutecznie naprawić usterki. Posiada również umiejętność szybkiego reagowania na sytuacje kryzysowe i podejmowania właściwych działań.

 • Komunikacja i obsługa klienta

Profesjonalny elektryk doskonale komunikuje się z klientem. Potrafi słuchać i zrozumieć potrzeby klienta, wyjaśniać skomplikowane zagadnienia elektryczne w zrozumiały sposób oraz udzielać porad i wskazówek dotyczących utrzymania i optymalnego użytkowania systemów elektrycznych.

 • Dbałość o terminy i profesjonalizm

Profesjonalny elektryk jest punktualny i sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Szanuje czas klienta i terminy, a także utrzymuje wysoki standard profesjonalizmu w swoim zachowaniu i działaniach.

 • Stałe doskonalenie

Profesjonalny elektryk jest zawsze gotów poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Śledzi nowe technologie, zmiany w przepisach i normach, uczestniczy w szkoleniach i konferencjach branżowych, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w dziedzinie elektryki.

Ciekawostki związane z elektryką

 1. Pierwsza żarówka wytrzymała około 13,5 godziny ciągłej pracy.
 2. Thomas Edison wspierał prąd stały, podczas gdy Nikola Tesla popierał prąd zmienny. W końcu prąd zmienny, zaproponowany przez Teslę, stał się dominującym systemem elektrycznym.
 3. Pioruny posiadają ogromne ilości energii elektrycznej. W rzeczywistości, uderzenie pioruna może dostarczyć wystarczająco dużo energii, aby zaopatrzyć w prąd dom przez około miesiąc.
 4. Ciało człowieka ma naturalne zdolności przewodzenia prądu elektrycznego. Prąd może płynąć przez nasze ciało, jeśli dotkniemy odkrytych przewodów elektrycznych.
 5. Ampère to jednostka miary prądu elektrycznego, nazwana na cześć francuskiego fizyka André-Marie Ampère. Odpowiada przepływowi jednego kulombu na sekundę.

Najśmieszniejsze efekty pracy elektryków polskiego internetu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na wspolczesna.pl Gazeta Współczesna