Żółw Teodor czeka na prace plastyczne

(bisu)
Udostępnij:
Policjanci ogłosili konkurs związany z bezpieczeństwem.

Gdzie przesłać

Gdzie przesłać

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie "Karty zgłoszenia" i prac plastycznych do 7 maja na adres: Komenda Miejska Policji w Białymstoku, Wydział Prewencji, ul. Bema 4, 15-950 Białystok, e-mail: [email protected], fax: 85 670 36 11; z dopiskiem: "Dobre rady żółwia Teodora".

Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku po raz kolejny ogłasza konkurs plastyczny w ramach cyklu "Dobre rady żółwia Teodora" pod hasłem: "Uwaga zagrożenia!".

Będą dwa etapy
Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych. Każda ze zgłoszonych szkół wybiera dziesięciu uczestników: pięciu uczniów klas I-III oraz pięciu uczniów klas IV-VI. Pierwszym etapem konkursu są eliminacje szkolne, mające na celu wyłonienie najciekawszych prac. Kolejny etap odbywa się po wysłaniu "Karty zgłoszenia" i dziesięciu (po 5 w dwóch kategoriach wiekowych) prac plastycznych do Wydziału Prewencji KMP w Białymstoku (dane adresowe w ramce obok).

Tematyka powinna dotyczyć treści związanych z bezpiecznym zachowaniem się dzieci w sytuacji zagrożenia. Prace powinny być wykonane na karcie bloku technicznego w formacie A3, technika wykonania dowolna (malarstwo, rysunek, wycinanki, itp.). Do pracy należy dołączyć informację zawierającą: jej tytuł, imię, nazwisko oraz klasę, do której uczęszcza autor pracy, imię i nazwisko, telefon do opiekuna lub nauczyciela, nazwę i adres szkoły. Prace plastyczne powinny być wykonane samodzielnie przez uczniów

Liczy się pomysł i zaangażowanie
Komisja oceniając prace będzie brała pod uwagę: zgodność tematu pracy z tematyką konkursową, walory artystyczne, innowacyjną technikę wykonania, pomysłowość, estetykę pracy, wkład włożony w wykonanie pracy. Wszystkie informacje o konkursie, publikowane i aktualizowane będą na stronie internetowej KMP w Białymstoku www.bialystok.policja.gov.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Gazeta Współczesna
Dodaj ogłoszenie