Żubry pokonały AZS AWF Katowice 78:54

Żubry pokonały akademików z Katowic 78:54
Żubry pokonały akademików z Katowic 78:54 M. Klimaszewski
Bialystok W ostatnim tegorocznym meczu I ligi koszykarzy Żubry Białystok pokonały na własnym parkiecie AZS AWF Katowice 78:54. Bohaterem meczu był Andrzej Miseiwicz, który zdobył 31 punktów!

Mecz z AZS AWF Katowice rozpoczął rundę rewanżową I ligi. Białostoczanie pewnie wygrali 78:54, chociaz po pierwszej kwarcie przegrywali 16:17. Później jednak na parkiecie grał jedynie zespół gospodarzy, wśród których brylował skrzydłowy Andrzej Misiewicz. Już do przerwy zdobył on 15 punktów. W drugiej części dołożył jeszcze 16 "oczek" i skończył mecz z dorobkiem 31 punktów. W drużynie gości wyróżniał się jedynie rozgrywający Piotr Hałas pozyskany przez katowiczan ze Sląska Wrocław.
Żubry Białystok - AZS AWF Katowice 78:54 (16:17, 17:11, 16:9, 29:17)
Żubry: Misiewicz 31, Rapucha 10, Kulikowski 10, Kujawa 8, Konare 8, Brzozowski 6, Zabielski 4, Jagoda 1, Zakrzewski, Busz.
AZS AWF: Hałas 20, Donigiewicz 14, Środa 5, Grzywocz 4, Baryć 4, Zając 4, Pawlak 2, Celiński 2.