Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Kilka dni temu za porozumieniem stron został rozwiązany...

Flesz 15. kolejki Fortuna 1 Ligi. Najważniejsze wydarzenia z pierwszoligowych boisk

Powrót z dalekiej podróży ekipy Piotra Zajączkowskiego

Kilka dni temu za porozumieniem stron został rozwiązany kontrakt z Kamilem Kieresiem, a Stomil Olsztyn objął Piotr Zajączkowski. Nie miał najłatwiejszego zadania, ponieważ Duma Warmii zmaga się nie tylko z problemami finansowymi, sportowymi, ale też kadrowymi. Z gry wykluczeni byli: Michał Leszczyński, Łukasz Jegliński, Michał Góral i Remigiusz Szywacz. Brak czterech zawodników i myśl, że większość z nich złożyła wezwania do zapłaty (pensje w Stomilu nie są wypłacane od dwóch miesięcy), nie pomagały. Minęło zaledwie 20 minut, a Puszcza Niepołomice prowadziła 2:0. Kibice obawiali się, że po raz kolejny przyjdzie im oglądać klęskę Stomilu, gdy przed przerwą bramkę kontaktową (w tym swoją pierwszą w biało-niebieskich barwach) zdobył 20-letni Rafał Śledź. Druga połowa należała do gospodarzy, jednak na wyrównanie trzeba było czekać aż do samego końca. W 89. minucie na 2:2 strzelił Wołodymyr Tanczyk. Debiut Zajączkowskiego można uznać za najbardziej udany w 15. kolejce Fortuna 1. Ligi.

Ile zapłacisz za urlop w Chorwacji w 2024 roku?