Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
NATALIA MALISZEWSKA...

Podlasianki, które osiągnęły sukces. Te kobiety powinieneś znać z telewizji, reklam, czy działalności społecznej lub modelingu [04.08.2022]

NATALIA MALISZEWSKA

Białostoczanka. Młodsza z sióstr Maliszewskich. Specjalistka od toru krótkiego.

Montreal to niewątpliwie jedno z ulubionych miejsc na świecie dla Natalii Maliszewskiej. To właśnie tam w 2015 roku zajęła drugie miejsce w Pucharze Świata na dystansie 500 metrów. Była tym samym pierwszą Polką, która stanęła na podium na zawodach tej rangi. W tym sezonie miasto w Kanadzie znowu okazało się szczęśliwe dla 22–letniej specjalistki od toru krótkiego. Młodsza z sióstr Maliszewskich podczas mistrzostw świata w pięknym stylu pokonywała kolejne biegi na swoim koronnym dystansie 500 metrów. Dotarła aż do finału, gdzie przegrała tylko z zawodniczką z Korei Południowej Minjeong Choi.